• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Rozkład jazdy autobusów szkolnych

TRASA NR 1

ważny od 29.01.2018 r.

 

DOWOZY:

Godz.

Miejscowość

7.15

Zakrzewo

7.20

Piotrkowice

7.30

Strupina (wsiadają dzieci do szkół: Skokowa, Prusice)*

7.34

Górowo (wsiadają dzieci do szkół: Skokowa, Prusice)

7.40

Skokowa

7.42

Borówek koło krzyża

7.44

Chodlewko

7.54

Krościna Mała

7.57

Prusice - Szkoła

ODWOZY:

13.40 Prusice – Krościna Wielka – Dębnica
14.10 Skokowa (wsiadają dzieci) - Górowo 
14.20 Strupina -  Ligota Strupińska 
14.35 Piotrkowice (wsiadają dzieci) - Sucha – Zakrzewo – Raszowice – Prusice
14.50 Prusice – Krościna Mała – Jagoszyce – Budzicz - Chodlewko
15.05 Skokowa (wsiadają dzieci) – Górowo
15.15 Strupina**
15.20 Piotrkowice (wsiadają dzieci) – Zakrzewo – Raszowice - Prusice

* autobus czeka na dziecko z Ligoty Strupińskiej do szkoły w Prusicach

** uczeń z Prusic do Ligoty Strupińskiej przesiada się do autobusu nr III

 

TRASA NR 2

ważny od 29.01.2018 r.

DOWOZY:

Godz.

Miejscowość

7.05

Kosinowo

7.07

Prusice ul. Polna

7.10

Prusice szkoła

7.20

Wilkowa

7.25

Gola

7.30

Prusice-Szkoła

7.40

Pawłów Trzebnicki

7.50

Wszemirów

8.00

Prusice-Szkoła

 

ODWOZY:

12.50 - Prusice – Wszemirów - Pawłów Trzebnicki - Prusice

13.40 – Prusice – Wszemirów – Pawłów Trzebnicki – Prusice

14.05 – Prusice – Gola – Wilkowo – Prusice

14.35 – Prusice – Wszemirów – Pawłów Trzebnicki – Prusice

14.55 – Prusice – Gola – Wilkowo – Prusice

 

TRASA NR 3

ważny od 29.01.2018 r.

DOWOZY:

Godz.

Miejscowość

7.00

Brzeźno

7.05

Borów (wsiadają dzieci do szkół: Skokowa i Prusice*)

7.08

Borówek

7.12

Chodlewko

7.15

Skokowa

7.18

Górowo

7.22

Strupina

7.26

Ligota Strupińska(wsiadają dzieci do szkół: Strupina, Piotrkowice, Prusice**)

7.29

Strupina

7.36

Piotrkowice

7.39

Sucha

7.42

Raszowice

7.47

Zakrzewo

7.50

Piotrkowice

7.55

Strupina

8.00

Skokowa

 

ODWOZY:

12.31 – Strupina 12.35 Skokowa - Pększyn – Borówek – Borów – Brzeźno – Chodlewko – Skokowa

13.05 – Skokowa – Strupina – Górowo – Strupina

13.20 – Strupina – Ligota Strupińska – Piotrkowice – Sucha – Zakrzewo – Raszowice –Piotrkowice

13.52 – Piotrkowice – Strupina – Ligota Strupińska – Górowo – Skokowa

14.17 – Skokowa – Pększyn - Borówek – Borów – Brzeźno – Chodlewko – Skokowa

15.05 Skokowa – Pększyn - Piotrkowice

15.12 – Piotrkowice – Strupina*** – Ligota Strupińska – Górowo – Strupina

 

* uczeń z Borowa do Prusic przesiada się w Skokowej do autobusu nr IV o godz. 7.15

** uczeń z Ligoty Strupińskiej do Prusic przesiada się w Strupinie do autobusu nr I o godz. 7.30

*** autobus w Strupinie czeka na ucznia z Prusic do Ligoty Strupińskiej

 

 TRASA NR 4

ważny od 29.01.2018 r.

DOWOZY:

Godz.

Miejscowość

7.10

Pększyn

7.15

Skokowa*

7.21

Łęgów

7.26

Budzicz

7.29

Jagoszyce

7.35

Prusice

7.43

Krościna Wielka

7.48

Dębnica

8.00

Prusice - Szkoła

 

ODWOZY:
13.40 – Prusice – Krościna Mała - Budzicz – Jagoszyce – Chodlewko - Borówek
14.10 Skokowa -  Pększyn – Prusice
14.35 - Prusice – Kopaszyn – Świerzów – Prusice
14.55 – Prusice** – Dębnica – Krościna Wielka – Pększyn
15.15 Skokowa (wsiadają uczniowie) –   Borówek – Borów – Chodlewko - Prusice

* autobus czeka na dziecko z Borowa do szkoły w Prusicach

** wsiada uczeń do Borowa

 

TRASA NR 5

ważny od 29.01.2018 r.

DOWOZY

Godz.

Miejscowość

7.10

Świerzów

7.13

Kopaszyn

7.15

Prusice ul. Młynarska, boisko

7.18

Prusice-Szkoła

7.35

Gąski

7.40

Kaszyce Wielkie

7.52

Ligotka

7.55

Pietrowice I wjazd

7.56

Pietrowice II wjazd

8.00

Prusice-Szkoła

 

ODWOZY:

13.10 - Prusice – Prusice ul. Polna, Młynarska – Kosinowo – Kopaszyn – Świerzów – Prusice

13.40 – Prusice – Pietrowice - Ligotka - Kaszyce Wielkie – Gąski – Prusice

14.30 – Prusice – Prusice ul. Polna – Kosinowo - Prusice

14.50 – Prusice – Pietrowice – Ligotka – Kaszyce Wielkie – Prusice

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prusice.