• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Instagram

Aktualności

 • logo-zaprogramuj-przyszlosc.jpeg

  Druga Edycja Darmowych E-warsztatów ZAPROGRAMUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚ

  Zaprogramowani.com wraz z AkademiaProgramowania.pl zapraszają do zapisów na 1500 w zupełności darmowych miejsc na e-kursach programowania dla dzieci i młodzieży w wieku 10-17 lat. Aby wziąć udział w bezpłatnych warsztatach wystarczy zapisać się na wybrany kurs poprzez formularz.

 • piece info slajder-01.jpeg

  WYMIANA PIECÓW - informacje o projekcie

  Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi udziału w projekcie pn. „Poprawa stanu powietrza w OSI Doliny Baryczy (wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie Gminy Cieszków, Milicz, Prusice, Twardogóra, Wołów, Zawonia, Żmigród)”

 • slajder piece-01.jpeg

  Wymiana pieców - rozpoczęcie naboru wniosków o dofinansowanie

  Gmina Żmigród - Lider projektu pn. „Poprawa stanu powietrza w OSI Doliny Baryczy (wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie Gminy Cieszków, Milicz, Prusice, Twardogóra, Wołów, Zawonia, Żmigród)” ogłasza nabór w trybie konkursu wniosków o udzielenie grantów dla obszaru obejmującego teren Gminy Prusice dofinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 (RPO WD 2014-2020), Osi priorytetowej 3 „Gospodarka niskoemisyjna”, Działania 3.3 „Efektywność energetyczna w budynkach użyteczności publicznej i sektorze mieszkaniowym”

  Termin naboru (składania wniosków o udzielenie grantów): od godz. 8:00 dnia 01.07.2020 r. do godz. 15:00 dnia 30.09.2020 r.

  01-07-2020 07:37
 • piece — spotkanie gokis-01.jpeg

  Spotkanie informacyjne - wymiana pieców

  Zachęcamy Mieszkańców Gminy Prusice do udziału w spotkaniu dotyczącym otrzymania dofinansowania w projekcie pn. „Poprawa stanu powietrza w OSI Doliny Baryczy (wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie Gminy Cieszków, Milicz, Prusice, Twardogóra, Wołów, Zawonia, Żmigród)”.

  Prosimy pamiętać o wcześniejszych zapisach: - telefonicznie: 71 312 62 24, wew. 38 lub e-mail: k.borowiecka@prusice.pl

 • slajder piece wykaz audytorow-01.jpeg

  Wymiana pieców - Wykaz audytorów

  Uproszczone audyty energetyczne mogą zostać sporządzone jedynie przez niżej wymieniony, -e  podmiot, -y wyłoniony, -e przez Grantodawcę. Zachęcamy do zapoznania się z wykazem audytorów na terenie Gminy Prusice. 

 • slajder piece punkt-01.jpeg

  Wymiana pieców - dyżur eksperta, punkt kontaktowy

  W związku z rozpoczynjącym się w dniu 01.07.2020 r. naborem wniosków o dzielenie grantu w ramach Projektu pt. „Poprawa stanu powietrza w OSI Doliny Baryczy (wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie Gminy Cieszków, Milicz, Prusice, Twardogóra, Wołów, Zawonia, Żmigród)” informujemy, że w Urzędzie Miejskim w Prusicach funkcjonować będzie punkt kontaktowy, w którym w którym udzielane będzie m. in. wsparcie dla Grantobiorców w zakresie przygotowania wniosków o udzielenie grantu.

 • Prusice.png

  UWAGA! Ważna informacja dotycząca uproszczonego audytu energetycznego!

  Dotyczy Projektu Poprawa stanu powietrza w OSI Doliny Baryczy (wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie Gminy Cieszków, Milicz, Prusice, Twardogóra, Wołów, Zawonia, Żmigród). Przypominamy, że uproszczony audyt energetyczny może zostać wykonany jedynie przez podmiot wymieniony we właściwym dla Państwa Gminy Ogłoszeniu o przystąpieniu do realizacji projektu grantowego.

 • slajder RAPORT covid19-03.jpeg

  #Koronawirus - Sytuacja epidemiologiczna na terenie Powiatu Trzebnickiego

  Zachęcamy do zapoznawania się z codzienną informacją o sytuacji epidemiologicznej na terenie Gminy Prusice i Powiecie Trzebnickim. Dane pochodzą z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Trzebnicy oraz Straży Granicznej.

  #ZOSTAŃWDOMU, to ważne!

 • 169.jpeg

  Wspólne działania w walce z epidemią w Powiecie Trzebnickim

  W dniu 9.06. 2020 r. w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Trzebnicy Burmistrz Gminy Prusice Igor Bandrowicz wspólnie ze Starostą Powiatu Trzebnickiego Małgorzatą Matusiak, Wicestarostą Powiatu Trzebnickiego Grzegorzem Terebunem oraz burmistrzami gmin powiatu trzebnickiego podpisał porozumienie na zakup sprzętu do uruchomienia pracowni biologii molekularnej w Szpitalu im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy.

 • komunikat.jpeg

  Informacja dla rodziców/opiekunów prawnych dzieci niepełnosprawnych

  Informacja dla rodziców/opiekunów prawnych dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Prusice, którzy są zainteresowani dowozem ich dzieci do przedszkole, innej formy wychowania przedszkolnego, szkoły podstawowej, szkoły ponadpodstawowej i ośrodka rewalidacyjno – wychowawczego umożliwiającego realizację obowiązku szkolnego i obowiązku nauki.

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prusice.