• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Nowy numer Biuletynu Informacyjnego Gminy Prusice

nowy numer Prusice 24.jpeg

 

W aktualnym numerze mogą Państwo przeczytać bardzo ciekawy materiał o rekordowej kwocie pozyskanej na instalacje fotowoltaiczne, podejmowanych i trwających inwestycjach drogowych, jak również nierównym podziale środków przez Powiat Trzebnicki dla NGO w poszczególnych gminach.

Ponadto prezentujemy postęp prac przy inwestycjach gminnych dla poprawy jakości życia mieszkańców naszej Gminy, o których będzie można się dowiedzieć z aktualnego wydania m.in. termomodernizacja świetlic wiejskich, remont dróg powiatowych i wojewódzkich, modernizacja boisk czy placach i miejscach rekreacji dla dzieci.

Na stronach aktualnego numeru mogą również Państwo przeczytać o minionych wydarzeniach sportowych i kulturalnych, istotnych dla Gminy Prusice. Prezentujemy relację z otwarcia ścieżek rowerowych, wyjątkowego święta miasta i gminy – VIII Dni Prusic, wycieczki rowerowej z niecodziennym przesłaniem, piknikach rodzinnych organizowanych w sołectwach, wakacjach w mieście, jak również kreatywnych działaniach podejmowanych przez gminę.


Aktualny numer można pobrać tutaj: PDFGazeta Społeczności Prusickiej - PRUSICE24 nr 3-2018.pdf oraz znaleźć na stronie www.prusice.pl w zakładce Prusice24 – gazeta społeczności prusickiej

Życzymy miłej lektury!!

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prusice.