• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Nowy numer Biuletynu Informacyjnego Gminy Prusice

 

  W aktualnym numerze mogą Państwo przeczytać bardzo ciekawy materiał, o tym jak są dzielone środki przez Zarząd Powiatu Trzebnickiego na inwestycje drogowe w ramach „zrównoważonego rozwoju” i ile od 2015 roku otrzymała nasza Gmina i jak wypada to na tle innych samorządów w powiecie. Poza tym będzie można dowiedzieć się o szeregu inwestycji drogowych  na terenie Gminy Prusice, nie tylko na drogach gminnych, ale drogach powiatowych realizowanych przez nasz samorząd i drogach wojewódzkich w naszej gminie. Dbając o bezpieczeństwo najmłodszych od wielu lat władze naszej Gminy inwestują w place zabaw i obiekty dla najmłodszych, a także jako Gmina inwestująca w sport dbamy o poprawę bazy sportowej i o naszych zawodników. 

Przed nami szereg istotnych inwestycji dla poprawy jakości życia mieszkańców naszej Gminy, o których będzie można się dowiedzieć z aktualnego wydania m.in. budowa ośrodka zdrowia w Prusicach, budowa przydomowych oczyszczalni ścieków w miejscowościach Skokowa i Strupina, termomodernizacja świetlic wiejskich we Wszemirowie, Pawłowie Trzebnickim, Wilkowej oraz Piotrkowicach, termomodernizacja budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach, instalacje fotowoltaiczne dla mieszkańców, wymiana źródeł ciepła. 

Na stronach aktualnego numeru mogą również Państwo przeczytać o Gali Osobowość Roku 2017, podczas to której Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz - w kategorii Samorządność i Społeczność Lokalna oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach Paweł Grzyb - w kategorii Kultura odebrali statuetki, za zwycięstwo w konkursie powiatowym i znalezienie się na wysokich miejscach w etapie finałowym w swoich kategoriach.

W aktualnym numerze będzie można przeczytać materiały i obejrzeć fotorelacje z wydarzeń kulturalnych: 26 Finał WOŚP w Prusicach, Dzień Kobiet, Turniej Tańca Towarzyskiego, Wielkanocny Jarmark Myśliwski i Produktów Lokalnych oraz I Prusicki Zlot Food Trucków. 

Mamy nadzieję, że w aktualnym wydaniu naszej gazety, każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. 

Aktualny numer można pobrać tutaj: http://prusice.pl/download/attachment/2305/marzec-kwiecien-2018.pdf oraz znaleźć na stronie www.prusice.pl w zakładce Prusice24 – gazeta społeczności prusickiej

Życzymy miłej lektury!!

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prusice.