• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

VIII Dni Prusic nadchodzą!

Tylko kilka dni dzieli nas od wyjątkowego wydarzenia odbywającego się na Stadionie Orła w Prusicach, na które serdecznie zapraszają Burmistrz Miasta i Gminy Prusice - Igor Bandrowicz wraz z Dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu – Pawłem Grzybem.

Na mieszkańców i przyjezdnych gości przygotowujemy całą gamę atrakcji. Na VIII Dniach Prusic pojawi się największe wesołe miasteczko jakie do tej pory było na gminnych imprezach. W sobotę i niedzielę w godzinach 16:00-22:00 każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i zabrać je ze sobą w specjalnej foto budce. Dni Prusic to też sport, czyli VIII Bieg Trzech Wież, Bieg Smerfa pokazy Strongman oraz uroczysta feta z okazji awansu MKS "Orzeł" Prusice do IV Ligi!

Święto naszego miasta i gminy odbywa się w pierwszy weekend wakacji będący jednocześnie pierwszym weekendem lata. Dlatego też w piątek zaczynamy powitaniem lata podczas FLUO PARTY z klubową muzyką pod kontrolą dj'ów Maco ER DJ Konferansjer i Wico.

Dni Prusic to też koncerty prawdziwych gwiazd, które razem z całym swoim sztabem ludzi odwiedzają nas w te dni przygotowując się do wyjątkowych koncertów zawsze granych na żywo. W Tym roku gwiazdami tej największej imprezy w Gminie Prusice jest Natalia Nykiel, Mateusz Ziółko, BOYS oraz Nowator. Na scenie wystąpi również nasza lokalna gwiazda, bardzo utalentowana Ada Maksymowicz.

Przy wiadukcie drogi ekspresowej S5 zostanie przygotowana specjalna strefa motoryzacyjna, gdzie będzie można zobaczyć i samemu przejechać się samochodami rajdowymi oraz podziwiać w akcji Mistrza Świata Stuntu Motocyklowego Marcina Głowackiego, który zrobi show razem z swoimi przyjaciółmi.

Dodatkowo imprezie towarzyszyć będą m.in. stoiska komercyjne z bogatą ofertą gastronomiczną, atrakcyjne animacje dla dzieci o bajkowej tematyce czy efektowny pokaz fajerwerków.

 

PLAKAT 8 dni prusic www.jpeg

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prusice.