• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Prusice na weekend!

Plan na weekend? Spędź czas z nami :) W Gminie Prusice organizowane są wydarzenia kulturalno-sportowe, na które serdecznie zapraszamy! 


21 lipca spotykamy się na terenie skweru leśnego przy ul. Kwiatowej w Skokowej. Szereg atrakcji i zabaw będzie dostępny od godz. 16:00. Miłośników wypieków zachęcamy do udziału w konkursie na najlepsze skokowskie ciasto z owocami leśnymi. Szczegóły na plakacie oraz wydarzeniu.

piknik skokowa.jpeg

 

W tym samym dniu, chwilę wcześniej, gdyż o 13:30 odbędzie się Wycieczka Rowerowa. Na miłośników dwóch kółek czekać będzie atrakcyjna gra miejska z ciekawostkami historycznymi wraz z przejazdem do Skokowej - gdzie na uczestników czekał będzie ciepły posiłek oraz atrakcje towarzyszące w podczas pikniku. Prosimy o wcześniejsze zapisy - promocja@prusice.pl, 71 312 62 24, wew. 38

PLAKAT wycieczka rowerowa www.jpeg

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prusice.