Szalone Babki z Pawłowa Trzebnickiego pokonały Przebojowe Kobiety z Gminy Prusice

Dorota Leń | Poniedziałek 13.07.2015 aktualizacja: 13.07.2015, 19:43
Największą atrakcją Pikniku Rodzinnego w sobotę 4 lipca 2015 roku, na Orliku w Pawłowie Trzebnickim z emocjami sportowymi był mecz drużyn żeńskich w piłkę nożną drużyn żeńskich Szalone Babki z Pawłowa Trzebnickiego kontra Przebojowe Kobiety z Gminy Prusice.

Pierwszą – miejscową Ewelina Fajer – Sołtys Pawłowa Trzebnickiego ( kapitan drużyny),  Żaneta Błaszak, Marta Kulej, Joanna Wiraszka, Agnieszka Jajko (bramkarz) Anna Wiącek, Małgorzata Mróz, Dorota Jajko, Paulina Tomaszek, Aldona Januchta, Barbara Januchta i Nikola Cetera.

Natomiast pod nazwą drugiej drużyny Przebojowe Kobiety z Gminy Prusice znalazły się pracownice UMiG Prusice i jednostek organizacyjnych a także przyjaciele w składzie: Klaudia Tarnowska (kapitan drużyny, UMiG Prusice), bramkarz Mariola Kanownik, Kamila Borowiecka (UMiG Prusice), Jolanta Guzik (UMiG Prusice), Skarbnik Miasta i Gminy Prusice Teresa Czaniecka, Beata Parzybok (ZGKiM Prusice), Anna Cieśla (UMiG Prusice), Basia Piotrowska (UMiG Prusice), Anna Kłok; Magdalena Łata (GOPS Prusice) i Dorota Leń (UMiG Prusice).

Sędzią tego niecodziennego wydarzenia był Artur Bagiński. A wśród publiczności nie zabrakło Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza oraz Przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Prusice Zbigniewa Ziomka, i licznie zgromadzonej publiczności dopingującej obie drużyny.

Mecz obu drużyn wzbudził wiele emocji sportowych, ale pokazał również jak Panie świetnie bawiły się na boisku. Mimo walki i zaciętej gry, to podopieczne Eweliny Fajer okazały się lepsze i pokonały 3:1 dowodzone Przebojowe Kobiety przez Klaudię Tarnowską. Obie drużyny ustaliły już rewanż, który odbędzie się podczas Święta Jabłka i Szarlotki w Pawłowie Trzebnickim.

Puchary zwycięskiej drużynie i „przegranej” wręczyli Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz oraz Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Prusice Zbigniew Ziomek.


WIĘCEJ ZDJĘĆ:

GALERIA

|