• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Święto Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego. Z tej okazji nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Prusicach, Szkoły Podstawowej w Skokowej oraz Szkoły Podstawowej w Piotrkowicach spotkali się we własnym gronie, aby uczcić tak ważne święto - Dzień Nauczyciela.

W tym uroczystym dniu towarzyszył im Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz oraz Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Prusice Zbigniew Ziomek.

Na barkach każdego nauczyciela czy wychowawcy spoczywa ogromna odpowiedzialność. Każdy z Państwa jest wzorem i autorytetem dla młodego pokolenia. Uczniowie uczą się od Was nie tylko efektywnie przekazywanej wiedzy, ale też postaw, zachowań czy wartości jakie reprezentujecie. To ogromna odpowiedzialność i wyzwanie, ale także pasja. Cieszę się, że Szkoły Podstawowe w Gminie Prusice mają tak kompetentnych i doskonałych pedagogów, a nasze dzieci tak doskonałych wychowawców jakimi bez wątpienia Państwo jesteście dziękował i gratulował Burmistrz Igor Bandrowicz wręczając zaproszonym gościom upominek w postaci Monografii Gminy Prusice.

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prusice.