• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Październikowe atrakcje w Gminie Prusice - relacja

Październikowe atrakcje w Gminie Prusice

 

Prusicka Scena Kabaretowa
11 października występy i skecze w ramach Prusickiej Sceny Kabaretowej rozbawiły do łez zgormadzoną publiczność na hali sportowo-widowiskowej przy Szkole Podstawowej w Prusicach.

Na kolejnej edycji wydarzenia, które już na stałe wpisało się w kalendarz jesiennych imprez Gminy Prusice gościliśmy Kabaret CHYBA z najnowszymi skeczami oraz niezawodnego Marcina Dańca. Miłośnicy dobrej zabawy żywo i spontanicznie reagowali na żarty płynące ze sceny i z uśmiechem na twarzy opuścili salę. W tym czasie przy szkole odbywał się również II Prusicki Zlot Foodtrucków – pyszne smakołyki: burgery, pizza i frytki belgijskie to tylko niektóre propozycje z menu.

 

 

Gala sztuk walki

Dzień później, w tym samym miejscu panowały ogromne emocje. Gala Sztuk Walki w Prusicach - Octagon Face2Face Second Blood to fenomenalne spotkania zawodników w dwóch kategoriach: pojedynki MMA zakańczane w spektakularny sposób jak i zaciekle i pełne zwrotów akcji walki K1.

Formułę MMA zdominował klub Rio Grappling Wrocław zakańczając walki przed czasem. Kolejna najtrudniejsza walka Bartek Hassa vs Krystian Bernatowicz zakończona na korzyść Hassy udekorowana została pasem CH-1. Pas ISKA trafił natomiast w ręce Michała Borowskiego reprezentanta klubu Elitarni MMA Oborniki Śląskie, który decyzją sędziego zakończył walkę przed czasem doprowadzając do trzeciego liczenia na swoim przeciwniku.

Natomiast walka wieczoru Marcin Bojarun vs Pawel Buta prowadzona na pełnym dystansie zakończyła się zwycięstwem Bojaruna decyzją 3:0. Marcinowi kibicowały całe trybuny, które jednocześnie motywowały go do walki!

Na gali kilku zawodników miało swoje debiuty na tak dużym wydarzeniu - Eryk Chorążyczewski, od którego w tym starciu lepszym okazał się Mika Krzysztof, a także płeć żeńska Polskiego K1 gdzie w pojedynku wyższość nad Martyną Ciaskowską pokazała Dominika Filec jednocześnie zwyciężając.

Adrenalina i ogromne emocje towarzyszyły każdym pojedynkom, a doskonała frekwencja oraz doping publiczności motywował zawodników do zaciętej rywalizacji. Gratulujemy sukcesów oraz życzymy kolejnych wygranych pojedynków.

 

 

Prusice dzieciom

Był śmiech, były też emocje i stres, czas na zabawę i relaks! Sobota – 13.10.2018 r. w Prusicach to czas w 100% poświęcony dla dzieci! Wydarzenie rozpoczął pokaz iluzji z udziałem najmłodszych, podczas którego Mariusz Czajka zabrał dzieci w podróż do świata iluzji. Animacje, konkursy i występy artystyczne dla uczestników spotkania przeprowadził DJ MIKI z zespołem animacyjnym. Dzień zakończył koncert popularnej artystki Majki Jeżowskiej ze słynnymi przebojami dziecięcymi.

Całemu wydarzeniu towarzyszyły obecne już na terenie Szkoły Podstawowej w Prusicach foodtrucki serwujące pizzę, hamburgery, pączki, słodkie przekąski i wiele innych pyszności!

Relacja wideo: FILM

43878611_1842076455861706_3638201727687065600_n.jpeg 44146413_1842076439195041_2286683486523752448_n.jpeg

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prusice.