• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Pomaganie jest dziecinnie proste! – WOŚP w Prusicach

Tradycyjnie jak co roku Prusice grały z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy rozpoczynając koncertem zespołu Freaky Boys. Sztab WOŚP Prusice zadbał o atrakcje dla każdego – był czas dla najmłodszych z animacjami i zabawami, dla których przygotowano wiele gier i ciekawych atrakcji: dmuchane zamki, kolorowe warkoczyki czy tatuaże z henny, natomiast chętni mali artyści próbowali swoich sił podczas przegląd talentów wokalnych w konkursie „Od przedszkola do Opola”. Dla fanów sztuk walki odbył się emocjonujący pokaz grupy Elitarni MMA z Obornik Śląskich, z kolei miłośnicy sportów rowerowych podziwiali rowerowe akrobacje Szymona Kreczmera.

Tuż przed główną atrakcją wieczoru odbyła się licytacja przedmiotów przekazanych przez osoby z wielkim sercem, które przekazały wiele ciekawych gadżetów i podarunków. Wydarzenia na hali sportowej zakończyło światełko do nieba oraz dynamiczny koncert Tomka „Kowala” Kowalskiego z zespołem, który dostarczył wszystkim dużo pozytywnej energii i radości.

Przy Prusickim Centrum Fitness o 20:00 wystartował 2. Bieg Nocny „Policz się z cukrzycą”. Blisko 200 uczestników przebiegło 5-kolometrową trasę ulicami miasta. Niezwykła atmosfera oraz nocna sceneria stworzyły wyjątkowy klimat i dawkę niecodziennych wrażeń. Chwil wcześniej nagrodziliśmy najaktywniejszych klientów Prusickiego Centrum Fitness! Gratulujemy wytrwałości i świetnej kondycji :)

Ponad to w Skokowej przez cały dzień odbywała się kolejna kolejka, specjalnej edycja Wrak Race Skokowa - Wydarzenie stworzone przez Klub Miłośników Starej Motoryzacji FAMUKA.

Dziękujemy za obecność i wspólnie spędzony czas :) Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej! 

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera