• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Betlejem we Wszemirowie

Kilkadziesiąt osób zgromadziło się w sobotni wieczór przy świetlicy wiejskiej we Wszemirowie, aby uczestniczyć wspólnie w Jasełkach „Wszemirowskie Betlejem”. Piękne przedstawienie zostało zorganizowane przez młodzież i mieszkańców sołectwa pod okiem Pani Doroty Olszańskiej – Radnej Rady Miasta i Gminy Prusice oraz Sołtys miejscowości.

W pięknie przygotowanej stajence w zimowej scenerii mieniły się kolorowe lampki, czuwali pastuszkowie oraz drewniane figury zwierząt. Wyjątkowy klimat stworzył blask ogniska oraz wspólne kolędowanie.

Na drugą część spotkania wszyscy zgromadzeni udali się do zmodernizowanej świetlicy na ciepły poczęstunek, przy którym oddali się rozmowom oraz pozostałym atrakcjom wieczoru.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prusice.