• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Prusicach odwiedzili Urząd Miasta i Gminy w Prusicach

Dnia 5 marca uczniowie Szkoły Podstawowej w Prusicach w ramach poznawania najbliższego otoczenia odwiedzili Urząd Miasta i Gminy w Prusicach. Krótka prelekcja w wykonaniu Pana Mariana Radzika na temat historii Ratusza oraz najważniejszych wydarzeń z dziejów gminy wywołała ciekawą dyskusję i wiele pytań.

Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz opowiedział najmłodszym o swojej pracy, zadaniach urzędu oraz planach gminy wpływających na ich rozwój, odpowiadających na ich oczekiwania i zainteresowania.

To niezwykle ważne, że dzieci będące przyszłością naszej gminy interesują się historią, chcą poznawać miejsce, w którym żyją i się uczą. Mamy nadzieję, że to spotkanie wpłynie na lepsze poznanie wyjątkowości tego miejsca, jak również pracy i funkcjonowania prusickiego samorządu.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prusice.