• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Prusice - dobrze tu mieszkać!

billboard S5 — nowa-01A.jpeg
 

Zapraszamy Państwa do zamieszkania w Gminie Prusice. Gminie, która posiada bogatą historię, prężnie się rozwija, dba o walory turystyczne, a przede wszystkim stawia na dobro mieszkańców. Zachęcamy do zapoznania się z wykazem dostępnych terenów mieszkaniowych w naszej gminie.

Udając się w podróż po gminie odkryjecie Państwo wiele skarbów – zabytkowe budowle, urokliwe miejsca i zakątki, nowoczesne rozwiązania, otwartość i życzliwość lokalnych gospodarzy. Nowoczesne obiekty oraz zaplecze infrastrukturalne gminy dążącej do zrównoważonego rozwoju we wszystkich dziedzinach życia, pokazują jak atrakcyjne do zamieszkania jest to miejsce.

Atutem gminy jest dogodna sieć komunikacyjna, drogowa i kolejowa. Dlatego też, drogę pomiędzy Prusicami, a Wrocławiem można pokonać w 15 minut dzięki nowo wybudowanej drodze ekspresowej S5 łączącej Wrocław z Poznaniem. Łatwy dojazd do aglomeracji to tylko jeden z czynników zachęcających do zamieszkania w Gminie Prusice. Od kilku lat następuje znaczny rozwój miasta oraz sołectw. Odnowiono elewację Ratusza oraz pobliski teren, prowadzone są remonty zabytków, gmina efektywnie pozyskuje środki z zewnętrznych źródeł, inwestuje w budowę nowych dróg i remonty już istniejących. Podejmowanych jest też szereg działań, które wpływają na atrakcyjność gminy.

Istniejąca baza, w której skład wchodzą nie tylko obiekty pełniące funkcję edukacyjną, sportową i kulturalną, ale również rekreacyjną jest przystosowana do kompleksowej obsługi obywateli. Oddane do użytku obiekty jak Prusicki Obiekt Multifunkcyjny, Prusickie Centrum Fitness, nowoczesna Multiteka oraz zmodernizowane świetlice wiejskie to kolejne, zrealizowane w ostatnich latach przedsięwzięcia powstałe z myślą o kompleksowym dostępie do infrastruktury dla nowych mieszkańców.

Nowoczesne obiekty oraz zaplecze gminy, dążącej do zrównoważonego rozwoju we wszystkich dziedzinach życia, pokazują jak atrakcyjne do zamieszkania jest to miejsce.
 

Poniżej prezentujemy wykaz dostępnych terenów mieszkaniowych w naszej gminie.

Dokładne lokalizacje i wykaz działek znajduje się: TUTAJ

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera