• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • >
  • >
  • >

Fitness

Prusickie Centrum Fitness jest najnowocześniejszym obiektem tego typu w okolicy. W PCF oprócz nowych urządzeń ma do zaoferowania przede wszystkim wykfalifikowaną i profesjonalną obsługę. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, gdyż podstawą jest zachowanie bezpieczeństwa podczas ćwiczeń. Po wysiłku można odprężyć się w SPA, gdzie oprócz sauny można położyć się na leżaku i nabrać siły przy relaksacyjnej muzyce oraz ściance solnej. W pobliżu znajduje się orlik - obiekt wielofunkcyjny, w którego skład wchodzi boisko do siatkówki, boisko do koszykówki, boisko do gry w piłkę nożną oraz bieżnia.

Ze starannością jest dobierany grafik zajęć dla mieszkańców i nie tylko, dbając o właściwy rozwój sprawności uczestników zajęć. Ciągle poszerzana jest dotychczasowa oferta zajęć o nowe rodzaje treningów czy np. kursów tańca.

W PCF prowadzone są m.in.: JOGA – maksymalny relaks i rozciąganie oraz praca nad wewnętrzną równowagą, a także możliwościami własnego ciała. PILATES i STRETCHING – to system ćwiczeń bazujący na rozciąganiu i uelastycznianiu wszystkich partii mięśni, które wpływają na poprawę postawy. INDOOR CYCLING – to grupowa rytmiczna jazda na rowerkach stacjonarnych do żywej muzyki stosowanej często przy aerobiku. TRENING OBWODOWY – to wymagający rodzaj treningu, który w trakcie trwania każdej sesji wymaga wykonania co najmniej jednego ćwiczenia na wszystkie partie mięśni. HIGH – LOW – stanowi rodzaj aerobiku pozwalający na szybkie spalenie tkanki tłuszczowej, pozwala również na wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego oraz poprawę ogólnej kondycji i koordynacji ruchowej. ABT – jest to forma aerobiku, która koncentruje się na poprawieniu kondycji fizycznej oraz koordynacji ruchowej. Program ćwiczeń jest nastawiony na przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej oraz poprawę sylwetki. Wykonywane sekwencje ruchów mają na celu uzyskanie efektów płaskiego brzucha, ujędrnionych pośladków oraz smukłych ud. ZDROWE PLECY – to zajęcia prowadzone z myślą o osobach cierpiących na dolegliwości kręgosłupa, z tendencją do garbienia się lub ryzykiem skoliozy. Ćwiczenia pomagają w rehabilitacji i utrzymaniu właściwej postawy. Ponadto PCF można zapisać się na trening personalny. Fitness zapewnia także kursy tańca, w tym STEP, SALSA, a także LATINO DANCE.

Trenuj dobrze Trenuj z nami.

 

Prusickie Centrum Fitness

ul. Żmigrodzka 43

55-110 Prusice

telefon: 71 740 00 58

mail:

www.prusice-cms.efitness.com.pl

facebook.com/prusickie.centrum.fitness/

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: 10:00-22:00

Sobota: 9:00-22:00

Niedziela: 14:00-22:00

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera