Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Obiekt Multifunkcyjny

Sala widowiskowa

Do kompleksu GOKiS należy również nowoczesna sala widowiskowa, w której mieści się kino cyfrowe. Przestronna sala liczy 150 wygodnych miejsc siedzących. Jest ona przystosowana nie tylko do projekcji filmów, ale również stanowi znakomite miejsce do prowadzenia szkoleń, wykładów oraz konferencji. Innowacyjny sprzęt kinowy zakupiony przez zaangażowany w propagowanie sportu i kultury, zespół GOKiS, obsługuje wysokiej jakości obraz w technologii 3D oraz 4K. 

Atutem seansów w Obiekcie Multifunkcyjnym jest przystępna cena za bilety, których koszt nie przekracza 10 zł od osoby. Z uwagi na fakt, że repertuar jest stale wzbogacany o najnowsze premiery kinowe sala zwykle gości bardzo liczną widownię. W zależności od godziny, w Obiekcie Multifunkcyjnym są wyświetlane zarówno bajki oraz filmy familijne dla całej rodziny, jak i poważniejsze gatunki przeznaczone dla widzów powyżej 16. roku życia i osób dorosłych. W repertuarze każdy może znaleźć interesujący go gatunek filmowy i wybrać się na seans w iście kinowej i kameralnej atmosferze. Organizowane są również okazjonalne i tematyczne seanse filmowe nawiązujące do podniosłych lokalnych uroczystości. Korzystna cena oraz nowe atrakcyjne produkcje sprawiają, że do GOKiS przybywają nie tylko prusiczanie, ale również mieszkańcy okolicznych miejscowości. 

Sala widowiskowa zapewnia świetne warunki do oglądania najnowszych ekranizacji. Dodatkowym udogodnieniem jest niedawno wprowadzona możliwość zakupu biletów przez internet, co znacznie podnosi komfort rezerwacji miejsc.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach

ul. Jana Pawła II 7,
55-110 Prusice

telefon/fax: 71 312 63 10

mail:

www.gokis.prusice.pl/

facebook.com/prusicegokis/
 
Godziny pracy:
poniedziałek: 7:30-15:30
wtorek: 7:30-15:30
środa: 7:30-15:30
czwartek: 7:30-15:30
piątek: 7:30-15:30

 

Prusicki Obiekt Multifunkcyjny

SALA WIDOWISKOWA W GMINNYM OŚRODKU KULTURY I SPORTU

ul. Jana Pawła II 7,
55-110 Prusice

www.gokis.prusice.pl/pl/static/26/Prusicki-Obiekt-Multifunkcyjny

facebook.com/prusicki.obiekt.multifunkcyjny/