• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

#Koronawirus - UWAGA! Zmiany w rekrutacji do szkół i przedszkoli

rekrutacja 2020 zmiany_720x300.jpeg
 

W związku z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19 Burmistrz Gminy Prusice wprowadził zmianę do Zarządzenia Nr 15/2020 z dnia 28 stycznia 2020 roku  terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego do oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych w publicznych szkołach podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Prusice, w tym terminów składania dokumentów, na rok szkolny 2020/2021.

Zmiana polega na przesunięciu terminów rekrutacji, a szczególne przesunięcie pisemnego potwierdzenia woli zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej szkoły podstawowej. 

Nowo obowiązujący termin od 31 marca do 3 kwietnia 2020 roku.


Wprowadzone zmiany zostały dostosowane do obecnej sytuacji. Zmiany w załączniku do zarządzenia zostały wytłuszczone.

PDFZmiana do zarządzenia ws harmonogramu rekrutacji.pdf

PDFPotwierdzenie woli przyjęcia dziecka - wzór 2020.pdf

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prusice.