• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Kobiety rządzą w Prusicach, czyli Dzień Kobiet 2020

dkob-36.jpeg


Nowoczesna sala kinowa Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach już po raz kolejny zamieniła się w salę widowiskową z liczną publicznością składającą się z szerokiego grona Pań świętujących wspólnie Dzień Kobiet. Całość wzbogaciła doskonała atmosfera, wiele atrakcji, wspaniała muzyka i ciekawe pokazy.

Niewątpliwie w piątkowy wieczór, 6-go marca, w Prusicach prym wiodły kobiety. Z okazji marcowego święta Pań Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach zadbał o szereg atrakcji, aby w ten wyjątkowy dzień zapewnić Paniom odrobinę relaksu i dobrej zabawy.

Program artystyczny był zróżnicowany na tyle, aby każda z Pań mogła odnaleźć w nim coś dla siebie. Dzień Kobiet rozpoczął się od stand-up’u Aleksandry Szczęśniak, która rozbawiła salę do łez specjalnym programem dla Pań. Publiczność śmiała się przez cały występ, co tylko sugeruje, że występ był bardzo udany. O podniebienie nawet najwybredniejszych degustatorek zadbał bowiem jeden z najlepszych w swoim fachu. Ciekawe sztuczki i przyrządzanie kolorowych trunków prezentował Robert Boras podczas widowiskowego pokazu barmańskiego. Następnie odbył się specjalny pokaz tańca w męskim show tanecznym, a na koniec na scenie zaprezentował się wyjątkowy wokalista, półfinalista pierwszej polskiej edycji Mam Talent. Piotr Bugzel podczas koncertu wcielił się w postać swojego idola śpiewając największe przeboje Elvisa Presleya. Muzyka w wykonaniu polskiego Elvisa przypadła Paniom do gustu, a ten występ na pewno na długo zapadnie im w pamięć.

Za nami święto, podczas którego Panie mogą pozwolić sobie na chwile relaksu i przyjemnej rozrywki, w wyjątkowej atmosferze. W trakcie całej imprezy na Panie czekał przygotowany specjalny poczęstunek oraz były serwowane orzeźwiające drinki. Zapraszamy już za rok na kolejne wspaniałe świętowanie Dnia Kobiet!


 

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera