• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Zapraszamy na 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz  wspólnie z Szefem Sztabu 26.Finału WOŚP i Dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu Pawłem Grzybem zaprasza na 26. Finał WOŚP w Prusicach, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę 14 stycznia 2018 roku na hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Prusicach. Głównymi gwiazdami niedzielnego finału będzie koncert Power Boy i koncert MEZO.

Obchody 26. Finału WOŚP zaczynamy już w piątek 12 stycznia 2018 r. od Kabaretonu, gdzie wystąpią 3 Kabarety: Kabaret Ciach, Kabaret K2 oraz Kabaret Czesuaf..

Na wszystkich czekają 3 godziny dobrego humoru i bilety tylko za 30 zł, które można nabyć online na stronie https://ekobilet.pl/prusice/w-dniu/2018-01-12 oraz w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach.

W sobotę 13 stycznia odbędą się 4. Urodziny Prusickiego Centrum Fitness, a tym samym aktywny dzień z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Prusicach.

Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 14 stycznia 2018 roku i rozpocznie o godz. 14 muzycznym konkursem karaoke talentów ze szkół Gminy Prusice pod nazwą „Od Przedszkola do Opola” na hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Prusicach.

Wśród atrakcji tegorocznego finału znalazły się również: pokaz walk MMA Elitarni Oborniki Śląskie, pokazowy trening koszykówki z WKS Śląsk Wrocław, rzeźbienie w lodzie, dzięki firmie Ice.pl.

Część muzyczną finału rozpocznie występ zespołu D.4, a następnie gwiazdy wydarzenia tj. Power Boy oraz Mezo. O 19 rozpocznie się główny punkt programu, czyli licytacja „KTO DA WIĘCEJ?” z interesującymi fantami i usługami.

Pozostałe przedmioty zgromadzone przez SZTAB WOŚP będzie można wygrać podczas loterii fantowej, która będzie trwać przez cały dzień. Losy w cenie 10 zł będą również brały udział w losowaniu głównej nagrody, którą będzie rower w serduszkach WOŚP ufundowany przez Burmistrza Igora Bandrowicza.

Tegorocznym światełkiem do nieba będzie puszczanie wyjątkowych lampionów szczęścia w kształcie serca. Zakupu lampionów będzie można dokonać przez cały dzień podczas finału w cenie 5 zł. Nad bezpieczeństwem wydarzenia będą czuwać Strażacy z OSP z Gminy Prusice.

Natomiast po światełku czas na 1. Nocny Bieg Policz Się Z Cukrzycą I Ucz Się Pierwszej Pomocy na dystansie 5 km.

Ponadto na wszystkich będzie czekać stoisko gastronomiczne z domowymi ciastami i daniami z wojskowej kuchni polowej, kącik zabaw i atrakcji dla dzieci, wśród których znajdzie się m.in. dmuchany zamek i zjeżdżalnia oraz malowanie twarzy, a także pokaz sprzętu OSP, loteria fantowa i Dzień Dawcy Szpiku DKMS.

Pieniądze zebrane podczas finału zostaną przeznaczone „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”

Wspólnie grajmy z Orkiestrą i wspólnie pomagajmy w Prusicach

Informacje o 26. Finale WOŚP w Prusicach na bieżąco można śledzić na fanpage Sztabu WOŚP: https://www.facebook.com/Wospprusice/

Więcej szczegółów na plakacie

26240183_1522463801156308_8872546834152649555_o.jpeg
 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera