• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

UWAGA! Ważna informacja dotycząca uproszczonego audytu energetycznego!

Dotyczy Projektu Poprawa stanu powietrza w OSI Doliny Baryczy (wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie Gminy Cieszków, Milicz, Prusice, Twardogóra, Wołów, Zawonia, Żmigród)

Docierają do nas niepokojące sygnały, iż mieszkańcy otrzymują oferty wykonania uproszczonego audytu energetycznego od podmiotów niezaangażowanych w projekt.

Przypominamy, że uproszczony audyt energetyczny może zostać wykonany jedynie przez podmiot wymieniony we właściwym dla Państwa Gminy Ogłoszeniu o przystąpieniu do realizacji projektu grantowego.

Dołączenie uproszczonego audytu energetycznego, wykonanego przez podmioty inne niż wskazane w Ogłoszeniu o przystąpieniu do realizacji projektu grantowego, skutkować będzie odrzuceniem wniosku bez możliwości poprawy!

 

logo-01.jpeg

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prusice.