• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Zainstaluj aplikację Footsteps!

Do użytku naszych mieszkańców i turystów odwiedzających naszą gminę oddajemy nową aplikację mobilną Footsteps, która pozwoli na jak najlepsze poznanie naszej Małej Ojczyzny, a także stanowić będzie swoisty informator gminny. Od kilku miesięcy trwały prace przygotowawcze i wdrożeniowe. Znaleźliśmy się w aplikacji wraz z największymi miastami Polski.

Aplikacja mobilna oparta jest na 2 filarach. Pierwszym z nich jest personalizacja. Użytkownik po uruchomieniu aplikacji wybiera swoje zainteresowania poprzez określenie własnej osobowości, a tych do wyboru ma 10 (m.in. Turysta, Smakosz, Hipster, Historyk, Głowa rodziny czy Miłośnik sztuki). Na podstawie dokonanego wyboru otrzymuje on gotową trasę zwiedzania dopasowaną do wybranych preferencji. Dzięki temu użytkownik nie poświęca minuty na przygotowanie się do zwiedzania, a jednocześnie dzięki dobraniu odpowiedniej ścieżki, czerpie ze spaceru więcej przyjemności. Po wybraniu trasy pojawia się interaktywna mapa gminy z punktami zwiedzania i znacznikiem lokalizacji. Po dojściu do atrakcji otrzymujemy powiadomienie i opis miejsca wzbogacony o zdjęcia, filmy czy odnośniki do stron internetowych atrakcji. W każdej chwili możemy też przerwać zwiedzanie i zrobić sobie przerwę np. na posiłek, a aplikacja podpowie nam gdzie znajdują się najbliższe restauracje.

Wszystkie trasy zostały opracowane przez profesjonalny zespół, dzięki czemu są one ciekawe, mają wysoką jakość i wartość merytoryczną. Przy współpracy przedstawicieli UMiG z firmą Footsteps powstały 3 dedykowane trasy: Przyrodniczo-krajoznawczo po Gminie Prusice, Poznaj Gminę Prusice oraz Z miłości do roweru, ale i  pięć ciekawych tras zwiedzania całej Aglomeracji Wrocławskiej: Szlak zamków i pałaców, Szlak sakralny, Starorzeczem Odry - trasa rowerowa, Przez Wzgórza Trzebnickie na rowerze, Wzdłuż Doliny Bystrzycy na rowerze.

Dodatkowo aplikacja pozwala na poznanie większej ilości polskich miast (obecnie ponad 15) jak m.in: Gdańska, Krakowa, Warszawy, Zielonej Góry, Legnicy, Żagania czy Karpacza. Korzystając z aplikacji mamy informator miejski i przewodnik w jednym miejscu – własnym telefonie.

Aplikację można pobrać tutaj:

Android ⇨ https://goo.gl/z7DPGY

iOS ⇨ http://apple.co/1Y68Tqv

aplikacja footsteps.jpeg
 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera