• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla Skokowej skonsultowany z Mieszkańcami

PLANSZA konsultacje społeczne.jpeg
 

Wspólnie z mieszkańcami sołectwa Skokowa uczestniczyliśmy 3.09.2020 r. w pierwszym spotkaniu konsultacyjnym, organizowanym w ramach projektu realizowanego przy współpracy z Fundacją Wspomagania Wsi. Podczas spotkania prowadzonego przez specjalistów Annę Cwynar i Krzysztofa Nowaka z Fundacji na Rzecz Studiów Europejskich oraz urbanistkę Bernadetę Janik dyskutowaliśmy nad rozwiązaniami przyjętymi we wstępnym projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla Skokowej.

Jest to jeden z ważniejszych dokumentów gminnych kształtujących przestrzeń miejscowości, dlatego ważne jest, aby Mieszkańcy poprzez udział w procesie konsultacyjnym mieli realny wpływ na proponowane warunki. Motywująca jest też liczna obecność, merytoryczne uwagi i opinie zaangażowanych Mieszkańców Skokowej oraz lokalnych Radnych Rady Miejskiej – Kazimierza Gruchały i Artura Bagińskiego.

Zachęcamy do udziału w kolejnych spotkaniach, gdyż zależy nam, aby rozwój miejscowości w jak największym stopniu mógł odbywać się przy zachowaniu dobrostanu jej wszystkich Mieszkańców.Prezentujemy wstęny projekt Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla miejscowości Skokowa. 

Wstępny projekt Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - Skokowa-01.jpeg

PDFWstępny projekt Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - Skokowa.pdf


 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prusice.