• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

9. Bieg w poszukiwaniu Św. Mikołaja wirtualnie, najlepiej na trasie w Prusicach.

W związku z zagrożeniem epidemicznym w kraju spowodowanym COVID-19 i decyzją rządu do dnia 27 grudnia 2020 r. ustanawia się zakaz organizowania i przeprowadzania wydarzeń sportowych lub współzawodnictwa sportowego polegających min. na biegach 9. Bieg w poszukiwaniu Św. Mikołaja odbędzie się wirtualnie, oznacza to, że w dowolnym miejscu na świecie możecie pokonać trasę 5 km i zostać sklasyfikowanym w 9. Biegu w poszukiwania Św. Mikołaja. Wystarczy później wypełnić formularz na stronie: https://euforiabiegacza-sport.pl/mikolajprusice2020.html

JEST MOŻLIWOŚĆ WYSTARTOWANIA W PRUSICACH 5 GRUDNIA 2020 R.

W dniu 5 grudnia 2020 r. będzie dostępna trasa z atestem PZLA w ramach 9. Bieg w poszukiwaniu Św. Mikołaja. Trasa będzie oznaczona co 1 km wraz ze strzałkami kierunkowymi.  Na starcie będzie ustawiony zegar, który będzie uruchamiany o pełnych godzinach: 11:00, 12:00, 13:00 oraz 14:00.

Na mecie będzie urządzenie do foto mety, zaś na trasie w tym dniu zupełnie przypadkowo potwierdził swoją obecność Maćko Maj, który  prawdopodobnie będzie robił zdjęcia, na których możecie się załapać i Wy!

Po biegu przed Prusickie Centrum Fitness można będzie odebrać medale, które prezentujemy niżej na zdjęciu. Tyle możemy dla Was zrobić, jednocześnie przypominając, że tergo dnia żadnego biegu nie organizujemy, tylko udostępniamy trasę do indywidualnego biegania. Przy odbiorze medali obowiązuje ścisły reżim sanitarny. Przed odbiorem należy zdezynfekować ręce, mieć maseczkę zasłaniająca usta i nos oraz zachować bezpieczny dystans min. 1,5 m

9. Bieg w poszukiwaniu Św. Mikołaja odbędzie się wirtualnie, przy indywidualnym biegu i zarejestrowaniu swojego wyniku na zegarku gps lub dedykowanej aplikacji na smartfonie. Bieg nie będzie indywidualnie nagradzany. Na podstawie otrzymanych wyników uczestnicy otrzymają medale, które 5 Grudnia 2020 r. będą mogli odebrać osobiście lub zostaną im wysłane pocztą.

Osoby, zgłoszone do biegu, który miał się odbyć w normalnych warunkach oraz opłata wpisowa automatycznie zostaje przeniesiona na wydarzenie wirtualne. Osoby, które nie wyrażają zgody na udział w wydarzeniu wirtualnym przysługuje zwrot wpisowego. O zwrot wpisowego można się ubiegać do 5 Grudnia 2020 r. Aby otrzymać zwrot należy:

Wysłać e-mail na adres: athletics@prusice.pl z tytułem: Zwrot wpisowego oraz podać Imię i nazwisko opłaconej osoby, kwotę wpłaconą i nr konta do zwrotu.

Aby zostać sklasyfikowanym w 9. Biegu w poszukiwaniu Św. Mikołaja należy:

Przebiec 5 km w okresie : 4 Grudnia 2020 r. – 13 Grudnia 2020 r.

Udokumentować bieg 5 km na podstawie zdjęcia z zegarka GPS lub screen z aplikacji np. endomondo lub inne.

Wypełnić formularz na stronie: https://euforiabiegacza-sport.pl/mikolajprusice2020.html  i podać:

Dodatkowo można podesłać zdjęcie z trasy, mile widziane zdjęcia odnalezionych Mikołajów 

 

Szczegóły w linkach poniżej:

STRONA BIEGU -->> Bieg w Poszukiwaniu św. Mikołaja

WYDARZENIE FB -->> Facebook - Bieg w Poszukiwaniu św. Mikołaja

ZAPISY -->> Zapisz się tutaj

REGULAMIN -->> Regulamin Biegu

 

PLAKAT MIKOŁAJ 2020 POPRAWIONY.jpeg

pobrane.jpeg

TRASA Prusice Biegają.jpeg

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera