• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

NOWY TERMIN - Konkurs fotograficzny "Skokowa w obiektywie"

Wydłużamy termin nadsyłania zgłoszeń konkursowych. Możliwość zgłoszenia prac w konkursie fotograficznym "Skokowa w obiektywie" przedłużamy do 24 stycznia 2021.

Zachęcamy dzieci i młodzież szkolną do udziału w konkursie organizowanym podczas ferii zimowych. Konkurs odbywa się w ramach konsultacji społecznych miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Skokowa, odbywających się w ramach projektu „Nasza przestrzeń. Konsultacje społeczne dokumentów planistycznych na wsi i w małych miastach” przy współpracy z Fundacją Wspomagania Wsi.

W związku z tym konkurs bezpośrednio dotyczy Skokowej, ale uczestnikami mogą być dzieci i młodzież uczące się lub zamieszkujące na terenie Gminy Prusice. Możliwość zgłoszenia prac przedłużamy do 24 stycznia 2021.

Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić zdjęcie terenu, na którym miałby powstać teren rekreacyjno–wypoczynkowy (obszar lasu pomiędzy ul. Przemysłową i Wrocławską) wraz z kilkuzdaniowym opisem lub rysunkiem przedstawiającym pomysł zagospodarowania i wprowadzenia zmian na tym obszarze (np. ścieżka edukacyjna, plac zabaw, mała architektura).

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu: PDFREGULAMIN Konkurs fotograficzny Skokowa.pdf (442,51KB)

PDFZałącznik nr 1 - Zgoda rodzica,opiekuna.pdf (108,13KB)


Nadesłane prace będzie można obejrzeć na wystawie, która zostanie zorganizowana w Gminnej Bibliotece Publicznej "Multiteka" w Prusicach po ogłoszeniu wyników konkursu.

 

PLAKAT konkurs foto konsultacje społ 24 01-01.jpeg

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera