• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

4. Nocny Bieg Policz się z cukrzycą – WAŻNE INFORMACJE

plakat WOŚP bieg nocny v1-02.jpeg

 

W związku z przedłużeniem obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią do 31 stycznia 2021 r. informujemy, że w ramach 4. Nocnego Biegu „Policz się z cukrzycą” w dniu 31 stycznia 2021 od godz. 19.30 do 20.30 w Prusicach, przy Prusickim Centrum Fitness zostanie udostępniona trasa 5 km z atestem PZLA wraz z elektronicznym pomiarem czasu. Trasa zostanie oznakowana znakami poziomymi co 1 kilometr oraz na skrzyżowaniach. Na starcie/mecie będzie się znajdować bezobsługowy elektroniczny pomiar czasu oraz zegar.

W dniu udostępnienia trasy od godz. 17:30 przed Prusickie Centrum Fitness będzie można odebrać numer startowy z chipem oraz pamiątkowy medal. Przy odbiorze należy zachować szczególną ostrożność, zachowując 2,00 m odległości od siebie, w maseczce i rękawiczkach. Nie będzie możliwości zapisania się na wydarzenie w dniu biegu, obowiązują zapisy online na numer startowy i medal na stronie: https://tiny.pl/r5mvf

Przypominamy: na udostępnionej trasie biegowej zaleca się biec z latarką.

Dla 3 najlepszych kobiet i mężczyzn przewidziane są nagrody w formie pucharów, które zostaną wysłane pocztą po zakończeniu wydarzenia. Dla najlepszych „trójek” w kategoriach wiekowych na wskazany e-mail w zgłoszeniu zostaną wysłane dyplomy.

Zgodnie z zapowiedzią, każdy kto opłaci start w 4. Nocnym Biegu Policz się z cukrzycą otrzyma pamiątkowy medal, bez względu na to czy przebiegnie 5 km. Będzie to traktowane jako podziękowanie za wpłatę na WOŚP. Medale zostaną wysłane na adres wskazany w zgłoszeniu.

 

UDOSTĘPNIONA TRASA BIEGOWA W RAMACH 4. NOCNEGO BIEGU POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ W PRUSICACH:

  1. ZAPISZ SIĘ NA 4. NOCNY BIEG POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ NA STRONIE: https://tiny.pl/r5mvf
  2. W DNIU 31 STYCZNIA 2021 R. OD 17:30 DO 19:00 ODBIERZ NUMER STARTOWY WRAZ Z MEDALEM PRZED PRUSICKIM CENTRUM FITNESS
  3. 31 STYCZNIA 2021 OD 19:30 – 20:30 PRZEBIEGNIJ Z NUMEREM STARTOWYM PRZEZ START/METĘ I POKONAJ 5 KM PO UDOSTĘPNIONEJ TRASIE.
  4. WYNIKI ZMAGAŃ Z UDOSTĘPNIONEJ TRASY BĘDĄ DOSTĘNE NA STRONIE: https://euforiabiegacza-sport.pl

 

plakat WOŚP bieg nocnyv2-01.jpeg

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera