• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Ogólnopolska kampania społeczna „Bez chemii na drodze”

Gmina Prusice podjęła współpracę i włączyła się do ogólnopolskiej kampanii społecznej „Bez chemii na drodze”, która jest realizowana przez Fundację Poza Schematami ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych. Kampania powstała z inicjatywy Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii.

Celem kampani jest rozpowszechnianie informacji na temat ryzyka związanego ze skutkami używania substancji psychoaktywnych przy poruszaniu się po drodze. Kampania adresowana jest do kierowców, rowerzystów, pasażerów i użytkowników dróg w ogóle. Działania kampanii są również kierowane do rodziców dzieci i nastolatków, którzy będą samodzielnie poruszać się po drogach, a w bliższej lub dalszej przyszłości uzyskają prawo jazdy.

Kampania „Bez chemii na drodze” opiera się na działaniach prowadzonych wielotorowo. Wiele ciekawych i ważnych informacji, m.in. na temat wpływu różnych substancji psychoaktywnych na zdolność do prowadzenia pojazdów, o regulacjach prawnych, wskazówek na temat wychowywania do bezpiecznych zachowań na drodze będzie regularnie publikowanych na portalu bezchemiinadrodze.pl.
Poniżej znajdują się również linki do spotów:
Chronię siebie i innych. Wybieram jazdę bez chemii.
Chronię siebie i innych. Wybieram jazdę bez chemii (tłumaczenie na język migowy) 
W jaki sposób dzieci naśladują rodziców? Bez Chemii Na Drodze.

Zależy nam na tym, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, skłaniać do zachowania trzeźwości na drogach i namysłu nad tym, w jaki sposób decyzje podjęte nagle mogą zmienić nasze życie i życie innych osób.

 

Banner 2 BEZ CHEMII NA DRODZE.png
Banner 1 BEZ CHEMII NA DRODZE.png

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera