• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Czas na majówkę!

Aktualizacja

Przed nami weekend majowy. Delikatnie modyfikujemy nasze plany i dostosowujemy działania do warunków epidemicznych. W związku z ciągłością ograniczeń w organizacji wydarzeń plenerowych I Skokowskie Grillowanie zostaje odwołane.

Zachęcamy jednak do udziału w 10. Skokowskim Biegu Przełajowym  Dla każdego uczestnika pamiątkowy, praktyczny medal oraz posiłek regeneracyjny. Bieg odbędzie się zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia w związku z obostrzeniami COVID-19 aktualnymi na dzień biegu. Możliwe jest rozegranie zawodów na zasadzie udostępnienia trasy lub testu na bieg przełajowy.

Zapisy i regulamin: https://tiny.pl/r211w

 

 

-----------------------------------------

Majowy weekend zapowiada się bardzo ciekawie! Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Cały czas pamiętamy, że obowiązuje stan epidemiczny, dlatego też dbamy o adekwatne warunki sanitarne. Zastrzegamy też możliwość odwołania wydarzeń w przypadku bardzo niesprzyjających warunków atmosferycznych lub jeśli rządowe obostrzenia uniemożliwią ich organizację. 
 

Po pierwsze SPORT!

10 Edycja Biegu Przełajowego w Skokowej
6 km pięknych terenów prowadzących leśnymi ścieżkami.
Możliwość startu w biegu lub Nordic Walking.
Wspaniała przygoda i atmosfera.
Dla wszystkich uczestników piękne medale i posiłek regeneracyjny
 

X bieg skokowski-01.jpeg

 

Po drugie RELAKS!

W związku z obostrzeniami spowodowanym Covid-19 tradycyjna majówka w Skokowej nie jest możliwa do realizacji. Dlatego przyjdź na Orlika w Skokowej z własnym grillem!

Jeżeli nie masz własnego sprzętu, to nie problem! Z naszej strony zapewnimy punkt gastronomiczny i atrakcje dla dzieci. 
Z muzyką w tle i ławo-stołami rozstawionymi w bezpiecznej odległości od siebie majówka w Skokowej może być naprawdę udana!


skokowskiegrillowanie-01-01.jpeg

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera