• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Animacje na wakacje!

Kto zostaje na wakacje w mieście? Zapraszamy do nas! Prezentujemy ofertę zajęć wakacyjnych dla najmłodszych – teatr, taniec, a może judo? Zachęcamy do zapisów!

Na zajęcia sportowe zapisujemy się w Prusickim Centrum Fitness 71 740 0058, zapisy na zajęcia kulturalne i pozostałe przyjmujemy w GOKiS: 71 312 63 10 lub gokis@prusice.pl

Zajęcia odbywają się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego.


PDFPLAKAT - Wakacje 2021.pdf (382,86KB)
PDFREGULAMIN ZAJĘĆ Animacje na wakacje.pdf (142,30KB)
PDFZałącznik nr 1 deklaracja uczestnictwa.pdf (141,46KB)

 

PÓŁKOLONIE:
PDFDeklaracja udziału PÓŁKOLONIE.pdf (154,73KB)
PDFREGULAMIN ZAJĘĆ Animacje na wakacje — PÓŁKOLONIE.pdf (203,92KB)

 

LIPIEC
wakacje2021 — lipiec-01.jpeg

SIERPIEŃ
wakacje2021 — sierpień.jpeg

 

BAJKOWE PORANKI I DNI FILMOWE
W Prusickim Obiekcie Multifunkcyjnym wyświetlone zostaną ciekawe bajki i filmy animowane, tytuły filmów podamy niebawem. 
Seanse bezpłatne.

DANCE KIDS
W lipcu oraz sierpniu w Prusickim Centrum Fitness odbywać się będą zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży w dwóch grupach wiekowych: 4-7 lat oraz od 8 lat. Taniec rozwija, uczy rytmu i uwalnia emocje, wywołując radość i uśmiech. Zajęcia prowadzi instruktor tańca Marek Hajduk.
Zapisy PCF: 71 740 00 58

WARSZTATY BREAKDANCE
to kolejna taneczna propozycja. Od niedawna w Prusickim Centrum Fitness prowadzimy zajęcia dla najmłodszych od 5 roku życia. Zachęcamy do kontynuowania tanecznej przygody podczas warsztatów wakacyjnych. Zajęcia prowadzi instruktor tańca Damian Kluka z Akademii Tańca i Ruchu Street Flow. 
Zapisy PCF: 71 740 00 58

KREATYWNA NITKA 
Zajęcia krawieckie, podczas których przy pomocy zaprzyjaźnionej krawcowej uczestnicy warsztatów stworzą wspaniałe rzeczy według własnego pomysłu i upodobań! Szyjemy poduszki, ekotorby i materiałowe kurki!
Ilość uczestników: 12 osób
Zajęcia prowadzi Magda Bojarun
Zapisy GOKIS: 71 312 63 10, gokis@prusice.pl

WARSZTATY TEATRANE
Wyjazd grupy uczęszczającej na kreatywne zajęcia. Przejazd bezpłatny, posiłek we własnym zakresie. Możliwość dołączenia. 
Zapisy i informacje: Wioleta Drząszcz: 530 928 309

WAKACJE W MULTITECE
Gminna Biblioteka Publiczna Multiteka w Prusicach oferuje szereg spotkań i warsztatów, podczas których nikt nie będzie się nudził! Zajęcia plastyczne, warsztaty twórczego recyklingu, zajęcia w plenerze, a także przygody z farbami to tylko niektóre propozycje dla najmłodszych! Nieco starszych zapraszamy na Spotkania Autorskie ze Stanisławem Sorokowskim oraz Renatą Faron-Bartels.
Wydarzenia bezpłatne.

W każdy wakacyjny czwartek odbywają się także animacje dla dzieci najmłodszych MOLIKI KSIĄŻKOWE! 

LEGO-ROBOTYKA
W trakcie warsztatów dzieci konstruują i programują roboty z wykorzystaniem zestawów klocków LEGO Education (WeDo 2.0 oraz Mindstorms EV3). Zajęcia odbywają się w atmosferze zabawy, gdzie dzieci niepostrzeżenie poznają zagadnienia z matematyki, fizyki, mechaniki i informatyki dając im mnóstwo radości i satysfakcji. Podczas zajęć dzieci pracują w maksymalnie 2-osobowych zespołach, uczą się kreatywnego myślenia, komunikowania, podejmowania decyzji i współpracy w grupie, poznają tajniki robotyki i programowania z wykorzystaniem najnowocześniejszych materiałów dydaktycznych, a każda lekcja wzbogacona jest o interaktywne instrukcje i animacje. Siła klocków LEGO Education leży w wykorzystaniu pozytywnych skojarzeń dzieci z klockami LEGO, wspieraniu kreatywności, rozbudzaniu wyobraźni i zachęcaniu do uczenia się zgodnie z modelem 4Z: zbadaj, zbuduj, zaprogramuj i zaprezentuj.
Zajęcia odbywają się w Gminnej Bibliotece Publicznej Multiteka.
Ilość uczestników: 12 osób 
Zapisy GOKIS: 71 312 63 10, gokis@prusice.pl

MAJESTERKOWANIE
Kreatywne zabawy w oparciu o techniczne umiejętności uczestników. Majsterkowanie to praca z młotkiem, woskiem i materiałami! Podczas zajęć powstaną obrazki stworzone haftem matematycznym, własnoręcznie zdobione eko-świece czy kolorowe latawce!
Zajęcia prowadzą Animacje A2
Ilość uczestników: 15 osób, zajęcia bezpłatne
Zapisy GOKIS: 71 312 63 10, gokis@prusice.pl

OTO AMERYKA!
Zachęcamy do udziału w prelekcji dot. krajów i kultury Ameryki Łacińśkiej! Wybierzcie się z nami w ciekawą podróż do Meksyku, Peru czy na Kubę! Dużo ciekawostek i pięknych zdjęć!
Prelekcję prowadzi Renata Faron-Bartels z Fundacji Mundus
Wydarzenie bezpłatne. Sala kinowa GOKIS

WIZYTA W MEKSYKU
Spotkanie jest następstwem zaproponowanego na dzień wcześniej wykładu. Zdobytą wiedzę na temat krajów Ameryki Łacińskiej wykorzystamy podczas warsztatów plastycznym! Ozdobimy i stworzymy kolorowe zabawki meksykańskie! 
Zajęcia prowadzi: Maria Garay de Rogowicz
Ilość uczestników: 15 osób
Zajęcia bezpłatne.
Zapisy GOKIS: 71 312 63 10, gokis@prusice.pl

Poznajemy SMAKI AMERYKI
Warsztaty kulinarne dostarczą uczestnikom wielu wrażeń smakowych charakterystycznych dla krajów Ameryki Łacińskiej! Gotowi podjąć smaczne wyzwanie?
Zajęcia prowadzi: Maria Garay de Rogowicz
Ilość uczestników: 10 osób
Wpisowe: 10 zł/osobę
Zapisy GOKIS: 71 312 63 10, gokis@prusice.pl

POWER-FIT
Wakacje to też czas, aby spędzać czas razem! Oto propozycja rodzinnego treningu dziecka z rodzicem, na bazie zabaw i wspólnych ćwiczeń!
Zajęcia prowadzi instruktor: Piotr Nowakowski 
Ilość uczestników: 10 par (dziecko+rodzic)
Wpisowe: 15 zł/para
Zapisy PCF: 71 740 00 58

MĄKA Z MŁYNEM
Skąd się bierze mąka? Jak powstaje zakwas na chleb? Odpowiedzi na te i wiele innych sekretów Młyna Skokowa otrzymają uczestnicy warsztatów. Dowiedzą się oni nie tylko jak powstaje mąka, ale sami ją wyprodukują! Ciekawi?
Ilość uczestników: 25 osób
Wpisowe: 10 zł/osobę
Zapisy GOKIS: 71 312 63 10, gokis@prusice.pl

WARSZTATY PIECZENIA CHLEBA
Kiedy bierzemy do ręki kromkę pachnącego chleba, nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, jakim to sposobem chleb powstaje. Legenda głosi, że największym sekretem chrupiącej chlebowej skórki jest MĄKA! Młyn Skokowa wie najlepiej jakiej mąki używać do pieczenia chleba! Opowie o tym uczestnikom wakacyjnych warsztatów! Zachęcamy do zapisów.
Zajęcia odbędą się w Skokowej, w siedzibie Młyna
Ilość uczestników: 25 osób
Wpisowe: 10 zł/osobę
Zapisy GOKIS: 71 312 63 10, gokis@prusice.pl

MEKSYKAŃSKA PINIATA
Zapraszamy na kolejne warsztaty plastyczne prowadzone przez Marię Garay de Rogowicz! Podczas spotkania uczestnicy stworzą meksykańską PINIATĘ czyli kartonową figurę, której wnętrze wypełnione jest słodyczami. Cała zabawa polega na tym, by za pomocą kija i z zawiązanymi oczami rozbić podwieszoną na sznurku piniatę i uwolnić wodospad słodkości. Komu uda się ją rozbić?
Ilość uczestników: 15 osób
Zajęcia bezpłatne.
Zapisy GOKIS: 71 312 63 10, gokis@prusice.pl

WAKACJE NA SPORTOWO
Nie może zabraknąć piłki nożnej! Sportowe turnieje rozegramy na boiskach Orlik w lipcu i sierpniu! Szczegóły niebawem na dodatkowym plakacie!

WAKACJE W SOŁECTWACH
W każdej miejscowości Gminy Prusice dzieci odwiedzi Magiczny Teatr Muzyczny z animacjami i zabawami prowadzonymi podczas spektaklu na początku sierpnia. 
Szczegóły niebawem na dodatkowym plakacie. 

ZAKOŃCZENIE WAKACJI
Wszystko co dobre szybko się kończy! Wspólnie spotkamy się 30 sierpnia i zakończymy wakacyjną sielankę na Prusickim Rynku!
Warsztaty i animacje z partnerami wakacji i Magicznym Teatrem Muzycznym!

wakacje2021 — gotowy-01.jpeg

 

PÓŁKOLONIE

PDFDeklaracja udziału PÓŁKOLONIE.pdf (154,73KB)
PDFREGULAMIN ZAJĘĆ Animacje na wakacje — PÓŁKOLONIE.pdf (203,92KB)

WAKACJE_półkolonie-01.jpeg

 

JUDO
Zachęcamy do zapisów na zajęcia rozpoczynające się 12 lipca. Treningi i ćwiczenia gimnastyczne z elementami judo prowadzone są na specjalistycznych matach sportowych. Uczestników dzielimy na trzy grupy wiekowe. Zachęcamy do zapisów chłopców i dziewczynki! 
Więcej info na dodatkowym plakacie!

PLAKAT judo — 2021 wakacje-01.jpeg

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera