• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Prusice w zasięgu – Gminne Punkty WIFI

PUBLICZNY INTERNET1.jpeg

Na terenie Gminy Prusice powstało 31 hot spotów, dzięki, którym przebywając na Rynku w Prusicach, boisku w Krościnie Wielkiej, Orliku w Pawłowie Trzebnickim czy placu zabaw w Skokowej będzie można korzystać z bezprzewodowej sieci WIFI, a to wszystko dzięki pozyskanemu przez Gminę Prusice bonowi na kwotę 15 000 euro z Komisji Europejskiej oraz dofinansowaniu z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 w wysokości 64 368,00 zł.

Od dawna promowane hasło Publiczny Internet dla każdego w Gminie Prusice staje się faktem. Dzięki Gminnym punktom WIFI w 31 lokalizacjach na terenie Gminy Prusice będzie można bezpiecznie się łączyć z bezprzewodowym Internetem.

IMG_20210223_095108.jpeg

IMG_20210223_111715.jpeg

IMG_20210224_170358.jpeg

Punkty dostępu w naszej Gminie pojawiły się w takich miejscach jak: boisko LKS Dolpasz Skokowa, boisko MKS Orzeł Prusice, boisko w Krościnie Wielkiej, Gminna Biblioteka Publiczna „Multiteka” i Orlik w Prusicach (2 punkty), Rynek w Prusicach (2 punkty), świetlica wiejska we Wszemirowie, świetlica wiejska w Krościnie Wielkiej, remiza strażacka w Skokowej, Urząd Miejski w Prusicach, GOKIS Prusice – poczekalnia oraz sala kinowa, Szkoła Podstawowa w Skokowej, Orlik w Skokowej oraz plac zabaw w Skokowej, świetlica wiejska w Ligotce, świetlica wiejska w Pawłowie Trzebnickim, świetlica wiejska w Zakrzewie, świetlica wiejska w Strupinie, świetlica wiejska w Górowie, plac zabaw w Górowie, Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach, Szkoła Podstawowa i boisko w Strupinie, świetlica wiejska w Kaszycach Wielkich, świetlica wiejska w Piotrkowicach, Senior – Wigor, Orlik w Pawłowie Trzebnickim, Boisko w Piotrkowicach, Szkoła Podstawowa w Prusicach i Fitness, a także plac zabaw przy szkole w Prusicach.

PUBLICZNY INTERNET-PLAKAT.jpeg

wifi4eu logo wifi4eu www.jpeg

Realizacja inwestycji była możliwa dzięki 100 % dofinansowaniu ze środków Komisji Europejskiej w postaci bonu w wysokości 15 000 euro w ramach projektu pn. „Propagowanie łączności internetowej w społecznościach lokalnych WiFi4EU”, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej przez Agencję Wykonawczą ds. Innowacyjności i Sieci (INEA) oraz pozyskanemu dofinansowaniu w wysokości 64 368,00 zł w ramach projektu „Publiczny Internet dla każdego w Gminie Prusice” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera