• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Dożynki Gminy Prusice w Krościnie Wielkiej 2021

Dożynki to jeden z najpiękniejszych dni w roku każdego rolnika. To radość i odpoczynek po ciężkiej pracy. W okazałych i misternie wykonanych wieńcach dożynkowych, kryje się nie tylko radość z pomyślnie zakończonych żniw, ale też wdzięczność za zbiory, a przede wszystkim trudna praca i codzienna troska Mieszkańców wsi oraz ich głębokie przywiązanie do narodowej tradycji.

Wspólnie z Sołectwami Krościna Wielka i Dębnica oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach serdecznie zapraszamy Mieszkańców Gmina Prusice na Dożynki, które odbędą się 28 sierpnia br. w Krościnie Wielkiej.

Jednocześnie zachęcamy sołectwa, stowarzyszenia, lokalnych producentów, rękodzielników i artystów do rezerwacji przestrzeni wystawienniczej i organizacji stoisk w ramach Jarmarku Sołectw i Stowarzyszeń: 71 312 63 10, gokis@prusice.pl

Na jednym ze stoisk będzie możliwość udziału w loterii oraz kiermaszu ciast, z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc - leczenie i rehabilitację małego Mieszkańca Gminy Prusice, Bartusia. "Wygrać życie" to hasło akcji charytatywnej.
 

PLAKAT dożynki WWW b-01.jpeg

PLAKAT dożynki-02.jpeg

 

PDFRegulamin imprezy - Dożynki Gminy Prusice w Krościnie Wielkiej.pdf (2,02MB)
PDFRegulamin Dożynkowego Turnieju Sołectw 2021.pdf (160,70KB)
PDFRegulamin konkursu na najładaniejszy wieniec dożynkowy 2021.pdf (1,78MB)

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera