• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Ciekawa oferta imprez plenerowych dla Mieszkańców Gminy Prusice w 2018 roku

Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz w piątek 2 lutego 2018 roku spotkał się z Dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach Pawłem Grzybem w celu omówienia bogatej oferty kulturalnej i sportowej przygotowanej na 2018 rok dla mieszkańców Gminy Prusice.

Sezon imprez plenerowych zaczniemy tradycyjnie Majówką w Skokowej, która na trzy dni od 4 do 6 maja 2018 roku stanie się wielkim centrum rozrywki i sportu. Na wszystkich czeka wiele atrakcji muzycznych. Gwiazdą piątkowego wieczoru będzie ZENON MARTYNIUK & AKCENT, a tuż po niej czeka na wszystkich zabawa z muzyką klubową i Prisoners Show. W sobotę czeka zabawa przy hitach Zespołu After Part, zaś w niedzielę przed zgromadzoną publicznością w Skokowej wystąpi CLEO.

Kolejną wielką imprezą naszej Gminy są tradycyjnie od ośmiu lat Dni Prusic, które w tym roku odbędą się w pierwszy weekend wakacji 23-24 czerwca 2018 roku na Stadionie Orła Prusice przy ul. Powstańców Śląskich.

Natomiast 25 sierpnia 2018 roku Krościna Mała będzie nas gościć na Dożynkach Gminy Prusice.

Jak widać, zapowiada się wiele ciekawych wydarzeń, na których pojawi się wielu znanych artystów i sporo atrakcji, a także zostanie poszerzona oferta komercyjna podczas naszych imprez, gdzie będzie znacznie więcej stoisk. Na Majówce i Dniach Prusic pojawi się również Wesołe Miasteczko.

Więcej szczegółowych informacji będzie można znaleźć wkrótce na stronach:

www.facebook.com/prusicegokis/
www.facebook.com/gminaprusice
www.prusice.pl
www.gokis.prusice.pl

Już teraz zapraszamy do korzystania z naszych propozycji i zarezerwowania terminów w swoich kalendarzach.

oferta imprez.jpeg
 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prusice.