• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

NOWY SEZON w Prusickim Centrum Fitness! Trenuj z nami!

Zapraszamy do Prusickiego Centrum Fitness - nowoczesnego kompleksu sportowego! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką jesienną ofertą, nowymi urządzeniami i nowymi zajęciami grupowymi!

jesien pcf nowy sezon v1.jpeg

W ofercie każdy Mieszkaniec znajdzie coś dla siebie! Instruktorki fitness chętnie podpowiedzą i pomogą dopasować zajęcia i treningi do każdej potrzeby i sylwetki.

 

 

 


Trening w grupie to zastrzyk pozytywnej energii w jesienne popołudnia i wieczory!

Oto jesienne NOWOŚCI:

LATINO DANCE GR. POCZĄTKUJĄCA - START 3 WRZEŚNIA - poznaj podstawowe taneczne kroki samby, salsy czy bachaty przy energicznych latynoamerykańskich rytmach, a później dołącz do grupy zaawansowanej! Wspaniała atmosfera, gorąca muzyka i świetna zabawa gwarantowana! 

latino podstawy.jpeg
 

TURBO SPALANIE - to zajęcia polegające na połączeniu ćwiczeń interwałowych i treningu cardio. Umożliwią spalenie dużej ilości tkanki tłuszczowej i uzyskanie zadowalającego efektu w dość krótkim czasie. 

turbospalanie-02-02.jpeg
 

Nie czekaj, zapisz się już dziś! 71 740 00 58

Kalendarz zajęć i możliwość zapisów online: https://prusice-cms.efitness.com.pl/kalendarz-zajec

TRENEUJ DOBRZE. TRENUJ Z NAMI!

 

 

PCF grafik — wrzesień 2021 popr-01.jpeg

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prusice.