• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Judo, Dance Kids - zajęcia dla dzieci

Zachęcamy do zapisów na zajęcia dla dzieci odbywających się w Prusickim Centrum Fitness!

Więcej informacji i zapisy: 71 740 00 58

JUDO - Treningi i ćwiczenia gimnastyczne z elementami judo prowadzone są na specjalistycznych matach sportowych. Program zajęć obejmuje między innymi: ćwiczenia gimnastyczne rozwijające ogólną sprawność fizyczną, polepszenie równowagi i poprawę koordynacji ruchowej, zabawy ruchowe z elementami rywalizacji, ćwiczenia kształtujące siłę, szybkość, zwinność i wytrzymałość, ćwiczenia zapewniające prawidłowy rozwój fizyczny dzieci czy wpajanie zasad fair play. 

Formularz uczestnictwa: PDFFORMULARZ JUDO.pdf

plakat judowrzesien-01.jpeg

 

DANCE KIDS - Zajęcia stworzone specjalnie z myślą  dla najmłodszych. To wspaniały sposób na aktywne spędzanie czasu w gronie rówieśników.  Taniec rozwija, uczy rytmu i uwalnia emocje, wywołując radość i uśmiech. 
Jeżeli zauważyłeś, że w sercu Twojego dziecka gra muzyka, a pokłady energii ruchowej onieśmieliłyby niejednego dorosłego, nie czekaj! Zapisz swoją pociechę na zajęcia taneczne i pozwól jej odkryć być może pasję na lata. Zajęcia prowadzi instruktor tańca Marek Hajduk.

Formularz uczestnictwa: 
PDFFORMULARZ ZAJĘCIA DZIECI dance kids - zerówka + 4-6.pdf
PDFFORMULARZ ZAJĘCIA DZIECI dance kids - klsay 1-3.pdf
 

plakat DANCEkids pazdziernik2021-01.jpeg

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prusice.