• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Gmina Prusice wspiera swoich sportowców

Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz wspólnie z Dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach Pawłem Grzybem spotkał  się w środę 7 lutego 2018 roku z Marcinem Bojarun i Olivią Bojarun przed ich wyjazdem do Chorwacji na obóz przygotowawczy i galę sportów walki WAKO European Cup Karlovac Open 2018.

 

Ich wyjazd został dofinansowany przez Gminę Prusice, a podczas spotkania Burmistrz Igor Bandrowicz i Dyrektor Paweł Grzyb wręczyli im zakupiony nowy sprzęt sportowy.

 

- Jako Gmina inwestująca w sport nie tylko wspieramy działania związane z infrastrukturą sportową, ale także wspieramy sportowców, którzy reprezentują i promują naszą Małą Ojczyznę na różnorodnych turniejach, zawodach i galach sportowych – zaznacza włodarz Gminy.

IMG_0512.jpeg
 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prusice.