• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Instagram

Rozpoczynamy Plebiscyt "Wolontariusz Roku 2020", ostatni moment na zgłaszanie kandydatów!

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem Plebiscytu "Wolontariusz Roku 2020", którego celem jest wyróżnienie osób podejmujących wolontariacką aktywność na rzecz społeczności lokalnej, na terenie Gminy Prusice.

Zgłoszeń można dokonać w trzech kategoriach:

 • Wolontariat Rodzinny i na rzecz Seniorów; 
  Kategoria ma na celu docenienie osób, które pomagają w życiu codziennym seniorom,  sprawiają, żeby jak najmniej czuli się samotni. A także o tych, którzy dbają o wsparcie dla rodziców, by pomóc im budować właściwe wzorce dla swoich dzieci lub włączają się dla nich w pomoc materialną.
 • Wolontariat Szkolny; 
  Kategoria ma na celu docenienie nauczycieli, uczniów i rodziców, którzy podejmują się wielu ciekawych inicjatywach na rzecz społeczności lokalnej oraz globalnej. Dzięki tym działaniom pielęgnują nasze wartości oraz uczą współpracy.  
 • Wolontariat Społeczny; 
  Kategoria ma na celu docenienie osób, które na co dzień pracują w stowarzyszeniach, fundacjach, klubach. Swym działaniem nie tylko integrują swój rejon, ale również uczą właściwych postaw i wzorców obywatelskich.


Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać na adres: wolontariat@prusice.pl lub przynieść do sekretariatu Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach.
Termin nadsyłania zgłoszeń: 21.11.2021

DOCRegulamin Plebiscytu Wolontariusz Roku 2020.doc
DOCFormularz zgłoszenia do Plebiscytu Wolontariusz Roku 2020.doc

plakat wolontariat-01.jpeg

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prusice.