• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Koncert Papieski w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach

1.jpeg

W niedzielę 24 października 2021 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach odbył się Koncert Papieski, słowno-muzyczna opowieść o życiu i pontyfikacie Papieża Polaka. Wystąpiła dla nas solistka operetki Monika Gruszczyńska Sopran wraz Aleksander Kruczek Tenor przy artystycznej oprawie muzycznej zespołu Musica Sacra. Wspaniałe głosy, niezwykłe dźwięki, opowieści narratora Ewa Dorota Miedzwiecka i wyjątkowy nastrój wywołały wśród zgromadzonej publiczności liczne uśmiechy i wzruszenia.

4.jpeg

40.jpeg

18.jpeg

2.jpeg

27.jpeg

28.jpeg

29.jpeg

Koncert poprzedzony był wystąpieniem uczniów gminnych Szkół Podstawowych, którzy przekazali symboliczne światełka z sentencjami Jana Pawła II na ręce zaproszonych gości. Była to też kontynuacja projektu rozpoczętego w maju z okazji rocznicy urodzin Jana Pawła II.

Cieszymy się, że tym razem mogliśmy razem z Mieszkańcami cieszyć się wzajemnie swoją obecnością i wspólnym śpiewem ulubionych pieśni Papieża Polaka.

30.jpeg

32.jpeg

33.jpeg

38.jpeg

39.jpeg

43.jpeg

W uroczystości uczestniczyli Radni Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Tytus Czartoryski, Wicestarosta Powiatu Trzebnickiego Grzegorz Terebun, Przewodniczący Rady Miejskiej w Prusicach Zbigniew Ziomek, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Prusicach Józef Gruchała, radni gminni, dyrektorzy i kierownicy jednostek oraz mieszkańcy Gminy Prusice.

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera