• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

WOŚP 2022! Graj z nami w Prusicach

Trwają przygotowania do 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 30 stycznia 2022 r. a w Prusicach orkiestra zagra w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach przy którym został oficjalnie zarejestrowany Sztab 30.Finału w Prusicach o numerze #6639.

Mamy już komplet kwestujących Wolontariuszy! Zapraszamy również wszelkie inne osoby i firmy, które chcą włączyć się w organizację finału w Prusicach o kontakt z nami: 71 312 63 10


WESPRZYJ WOŚP!

Wiedząc, że prusiczanie mają niezwykle gorące serca, co już niejednokrotnie udowodnili podczas styczniowych finałów liczymy, że także i tym razem nie pozostaną obojętni na nasz apel. Wszystkie osoby zaangażowane w organizację Sztabu i imprez finałowych działają jako wolontariusze. W realizację WOŚP angażujemy własne siły i środki, ale liczymy także na wsparcie Darczyńców wierząc, że oprócz satysfakcji będzie to wspaniała promocja i reklama dla firmy. Zwracamy się zatem z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości sponsorowania w dogodnej formie 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy np. w postaci przekazania fantów na licytację.

Dla wszystkich tych, którzy chcieliby nam pomóc w pozyskiwaniu darczyńców i sponsorów zamieszczamy pismo skierowane do sponsorów, które można pobrać i przekazać ewentualnym darczyńcom. My również zabieramy się za drukowanie i ruszamy z prośbą o wsparcie do ludzi dobrej woli.

PDFWOŚP PRUSICE - pismo do darczyńców.pdf

spotkanie darczyńcy-01.jpeg

 

Wsparcie można również okazać poprzez przekazanie wypieków na KIERMASZ CIAST. Każdy kawałek ciasta zasili sztabowe puszki wspierając cel tegorocznej orkiestry - zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci

plakat kiermasz ciast-01.jpeg

 

Bieganie w ramach WOŚP w Prusicach to już tradycja. Zapraszamy do zapisów: https://tiny.pl/958l9

plakat wosp bieg3-01.jpeg

 

Jak co roku wraki zagrają dla WOŚP!
Wyścigi WRAK RACE w Skokowej odbędą się w niedzielę, 30 stycznia 2022 r., od godz. 12:00 w ramach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Prusicach! Szukajcie na miejscu naszych Wolontariuszy z orkiestrowymi puszkami

PLAKAT wrakiem dla wośp-01.jpeg

 

Pomaganie mamy we krwi! 30 stycznia 2022 r. w Prusicach to również Dzień Dawcy Szpiku w ramach Finału WOŚP Prusice. Udostępnimy wtedy osobom w wieku 18-55 lat możliwość rejestracji w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych. Zajmuje to tylko chwilę, polega na przeprowadzeniu wstępnego wywiadu medycznego, wypełnieniu formularza z danymi osobowymi oraz pobraniu wymazu z błony śluzowej z wewnętrznej strony policzka.

Fundacja DKMS https://www.dkms.pl/ 

Gramy bo lubimy!

WOŚP DKMS-01.jpeg

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prusice.