• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Nowa jakość i profesjonalna obsługa Mieszkańców

BIURO OBSŁUGI MIESZKAŃCA1.jpeg

Od poniedziałku 31 stycznia 2022 roku w Urzędzie Miejskim w Prusicach funkcjonuje Biuro Obsługi Mieszkańca, do którego można wejść z płyty głównej Rynku. Władze Gminy Prusice na czele z Burmistrzem Igorem Bandrowiczem stawiają na wysoką jakość i profesjonalną obsługę Mieszkańców i Interesantów, korzystających z prusickiego urzędu.

20220131_150826.jpeg

BIURO OBSŁUGI MIESZKAŃCA2.jpeg

 

Burmistrz Igor Bandrowicz wspólnie z Radnymi Rady Miejskiej w Prusicach i Wicestarostą Powiatu Trzebnickiego Grzegorzem Terebunem dokonali symbolicznego otwarcia Biura Obsługi Mieszkańca w Urzędzie Miejskim w Prusicach.

EUprus-001.jpeg

Biuro Obsługi Mieszkańca w Urzędzie Miejskim w Prusicach. Wykonanie zabudowy Euro-System
Foto: W. Małkowicz
 

 

 

 - Biuro Obsługi Mieszkańca prowadzi kompleksową obsługę Mieszkańców - przyjmuje podania, wnioski i pisma interesantów oraz udziela szczegółowych informacji dotyczących sposobu załatwiania spraw przez merytoryczne właściwe komórki Urzędu Miejskiego w Prusicach – opowiada włodarz Gminy dodając: - Na stałe w Biurze Mieszkańca znajdują się stanowiska dotyczące wymiaru podatków, gospodarki odpadami oraz ewidencji ludności, działalności gospodarczej i USC, zaś w każdej innej sprawie zostaną poproszeni pracownicy merytoryczni z odpowiednich referatów

BIURO OBSŁUGI MIESZKAŃCA3.jpeg

BIURO OBSŁUGI MIESZKAŃCA4.jpeg

 

W Biurze Obsługi Mieszkańca można złożyć podanie, wniosek, pismo; pobrać karty i druki, otrzymać szczegółowe informacje, potwierdzić profil zaufany oraz opłacić podatek (kartą).

Biuro Obsługi Mieszkańca pracuje poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki 7.30-15.30, zaś w środy 7.30 -17.30

plakaty A1 BOM druk-01.jpeg

plakaty A1 BOM druk-02.jpeg

plakaty A1 BOM druk-03.jpeg

plakaty A1 BOM druk-04.jpeg

Zachęcamy do korzystania, załatwiania swoich wszystkich spraw i mamy nadzieję, że nowe miejsce spełni oczekiwania Mieszkańców.

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera