• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

1 085 000 zł na laptopy dla 434 dzieci z Gminy Prusice

ppgr baner 1-01.jpeg

Mamy ponad 1 mln zł na laptopy dla Gminy Prusice w ramach projektu grantowego „Wsparcie dzieci z rodzin popegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”

- Drodzy Mieszkańcy, wniosek Granty PPGR - Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym został ZAAKCEPTOWANY i DOFINANSOWANY - 434 dzieci z Gminy Prusice otrzyma komputery (laptopy) na łączną kwotę 1 085 000 zł informuje Burmistrz Igor Bandrowicz

W związku z przekroczeniem kosztów realizacji projektu – Centrum Projektów Polska Cyfrowa zmniejszyło kwotę dofinansowania na zakup komputerów na kwotę 2.500 zł.

Prosimy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ Gmina Prusice oczekuje teraz na podpisanie w najbliższych tygodniach umowy z CPPC o Granty PPGR. Będziemy na bieżąco informować o dalszych krokach. Po otrzymaniu informacji z CPPC niezwłocznie Państwa poinformujemy. Kolejnym etapem będzie przeprowadzenie procedury przetargowej i wyłonienie Wykonawcy zadania.

Osoby, które nie zakwalifikowały się do programu zostały poinformowane o tym telefonicznie w grudniu 2021r.

Projekt grantowy jest sfinansowany w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Zakupiony sprzęt komputerowy zostanie przekazany rodzicom lub uczniom pełnoletnim na własność na podstawie zawartych porozumień

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera