Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Dzień Kobiet 2022 w Gminie Prusice! Zapraszamy do udziału w wydarzeniach!

Burmistrz Gminy Prusice Igor Bandrowicz już dzisiaj zaprasza wszystkie Panie do udziału w wydarzeniach organizowanych w Gminie Prusice z okazji Dnia Kobiet.

Świętowanie rozpoczynamy 6 marca 2022 w Prusickim Centrum Fitness od warsztatów tanecznych High Heels oraz Mix Dance! Zapisy: 71 740 00 58
Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

 

To nie koniec! Kontynuujemy świętowanie 11 marca 2022 r., w piątek w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Dobry Wieczór Poezji "Gdyby poezja była kobietą". Wstęp jest darmowy, a dla każdej Pani mamy przygotowane upominki. 
Zwieńczeniem spotkania będzie koncert Tadeusz Bogucki i Przyjaciele.

Brak opisu obrazka

 

W sobotę 12 marca 2022 roku od godz. 18:30 na Dzień Kobiet "Kobiety rządzą w Prusicach" zapraszamy do Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach, gdzie czekać będzie wiele atrakcji, które pozwolą Paniom świętować swój dzień w wyjątkowej atmosferze podczas specjalnie przygotowanej imprezy. Na scenie w tym roku wystąpią: Paulina Potocka Stand-up, Alberto Amati z największymi włoskimi przebojami, a także specjalny pokaz barmański! W trakcie całej imprezy na Panie będzie czekał przygotowany specjalny poczęstunek oraz będą serwowane orzeźwiające drinki.

Pamiętajcie, aby mieć przy sobie bilet i zapamiętać numer, gdyż przewidujemy specjalne losowanie nagród i upominków Bilety w cenie 65 zł od osoby można zakupić w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach oraz online.

Brak opisu obrazka