• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Konsultacje ws. elektronicznego wypełniania wniosków 500+

Zapraszamy w czwartek 24 lutego, w godz. 8-12(1).png

Od 1 stycznia 2022 r., aby uzyskać prawo do świadczenia 500+ na okres do 30 maja 2022 r., rodzic dziecka, na które obecnie nie pobiera tego świadczenia, musi złożyć wniosek elektronicznie do ZUS.

Stopniowe przejęcie realizacji programu „Rodzina 500+” przez ZUS oznacza, że gminy będą kontynuowały wypłatę świadczeń do końca okresu, na jaki zostały przyznane, czyli do końca maja 2022 r.

Dla wszystkich, którzy z różnych przyczyn mają trudności ze złożeniem wniosku na nowy okres zasiłków, który rozpocznie się od 1 czerwca (wnioski można składać od 1 lutego, tylko drogą elektroniczną), Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje konsultacje, które odbędą się w czwartek 24 lutego, w godz. 8 - 12, w Prusickim Dziennym Domu Pobytu Senior-Wigor, ul. Żmigrodzka 39.

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prusice.