• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Karty Aglomeracyjne

Stowarzyszenie Aglomeracja Wrocławska, do którego należy Gmina Prusice stworzyła Program „Karta Aglomeracyjna”. Daje ona możliwość korzystania z największych atrakcji Wrocławia, takich jak: ZOO Wrocław, Aquapark Wrocław, Hydropolis, Centrum Historii Zajezdnia, Tarczyński Arena, Mecz WKS Śląsk Wrocław.

WhatsApp Image 2022-04-11 at 19.37.26.jpeg


Prusice są członkiem Stowarzyszenia Aglomeracja Wrocławska. Obecnie do Stowarzyszenia należy 25 gmin. Każdy z członków otrzymał pulę (zależną od liczy mieszkańców) tak zwanych „Kart Aglomeracyjnych”.
Gmina Prusice otrzymała 500 sztuk.
- Zależy nam na tym, aby każdy mieszkaniec miał taką samą możliwość otrzymania karty, dlatego zdecydowaliśmy, że będzie można je wygrać w konkursach ogłaszanych przez Gminę Prusice, będą także nagrodami dla uczniów naszych szkół – mówi Igor Bandrowicz, burmistrz Gminy Prusice.
Kartę Aglomeracyjną będzie mogła otrzymać osoba zameldowana na pobyt stały lub czasowy na terenie gminy Prusice, zarówno osoba dorosła jak i dziecko.

Pierwsze karty trafiły już do dzieci, które wzięły udział w wielkanocnym konkursie plastycznym zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu.

Osoba korzystająca z karty ma możliwość jednorazowego skorzystania z oferty każdego z Partnerów Programu:

Aquapark Wrocław - jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika jednego biletu 2 godzinnego wstępu (baseny rekreacyjne + saunarium + fitness i siłownia + basen sportowy) normalnego albo ulgowego dla jednej osoby.

Zoo Wrocław - jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika jednego biletu wstępu normalnego albo ulgowego dla jednej osoby.

Hydropolis - jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika pojedynczego biletu na zwiedzanie Centrum wiedzy o wodzie Hydropolis dla jednej osoby.

Centrum Historii Zajezdnia - jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika jednego biletu (normalnego lub ulgowego) na zwiedzanie wystawy głównej Centrum Historii Zajezdnia bez przewodnika.

Tarczyński Arena - jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika pojedynczego biletu (normalnego lub ulgowego) na zwiedzanie Stadionu Wrocław z przewodnikiem dla jednej osoby.

Mecz WKS Śląsk Wrocław - jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika pojedynczego biletu na mecz Śląska Wrocław na Stadionie Wrocław w sektorze rodzinnym dla jednej osoby.

Zakup biletu normalnego lub ulgowego ze zniżką możliwy jest wyłącznie w kasie Partnera. Zakup nie jest możliwy on-line lub w automatach sprzedażowych.
Przez bilet normalny oraz bilet ulgowy rozumie się rodzaje biletów określone w cenniku danego Partnera pod dokładnie tymi samymi nazwami.

Zapraszamy do śledzenia Gminy Prusice na facebook-u. Więcej informacji na www.prusice.pl i aglomeracja.wroclaw.pl.

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera