• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Wspólnie zakończyliśmy rok szklony 2021/2022

Zakończenie roku szkolnego to szczególny dzień dla wszystkich Uczniów i ich Rodziców, a także Nauczycieli, ponieważ jest on podsumowaniem pracy, jaka została wykonana w całym roku.

Burmistrz Gminy Prusice Igor Bandrowicz uczestniczył w uroczystych zakończeniach roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Prusicach, w Szkole Podstawowej im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Skokowej, a także w Szkole Podstawowej w Piotrkowicach.

Wszystkie uroczystości miały bardzo podniosły charakter, ponieważ wyróżnienia i nagrody odebrali najlepsi uczniowie. Wspólnym pożegnaniom towarzyszył także program artystyczny przygotowany przez uczniów.

 

 

 

 

 

 

 
W czwartek 23 czerwca, podczas pożegnania klas 8. ze Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Prusicach, w imieniu Burmistrza zaproszenie przyjęła Anna Radota, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych.
- Żałuje, że nie mogłem być z tegorocznymi Absolwentami, ale w tym czasie w Warszawie, w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie podpisałem umowę, dzięki której pozyskaliśmy prawie 14 mln zł na budowę bardzo wyczekiwanego, nowoczesnego budynku szkoły, który będzie się mieścił w Skokowej - mówi Igor Bandrowicz podczas zakończenia roku w SP Prusice - mówi Igor Bandrowicz podczas zakończenia roku w SP Prusice.
W każdej ze szkół, włodarz wspólnie z Anną Radotą, a także Wiktorem Lubienieckim, Sekretarzem Gminy Prusice wręczał nagrody dla uczniów, którzy ukończyli rok z najwyższymi średnimi ocen.

 

 

Żałuje, że nie mogłem być z tegorocznymi Absolwentami, ale w tym czasie w Warszawie, w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie podpisałem umowę, dzięki której pozyskaliśmy prawie 14 mln zł na budowę bardzo wyczekiwanego, nowoczesnego budynku szkoły, który będzie się mieścił w Skokowej - mówi Igor Bandrowicz podczas zakończenia roku w SP Prusice - mówi Igor Bandrowicz podczas zakończenia roku w SP Prusice.
W każdej ze szkół, włodarz wspólnie z Anną Radotą, a także Wiktorem Lubienieckim, Sekretarzem Gminy Prusice wręczał nagrody dla uczniów, którzy ukończyli rok z najwyższymi średnimi ocen.

- Gratuluję wszystkim, którzy mogą się pochwalić czerwonymi paskami na świadectwie, laureatom konkursów i olimpiad, a także tym, którzy nie stracili tego roku i pracowali nad poszerzaniem swojej wiedzy i umiejętności, ale zabrakło im tylko troszkę szczęścia. Wielkie podziękowania składam na ręce nauczycieli i rodziców, bo okazywaliście wiele wsparcia i pomocy młodym ludziom na ścieżce ich edukacji, ale i codziennego życia. Wszystkim Wam należy się odpoczynek od porannego wstawania, pośpiechu, nauki odrabiania zadań domowych. Życzę Wam, abyście wypoczęli, aby wasze wakacje były pełne przygód, ciekawych podróży, nowych doświadczeń, ale żeby przede wszystkim były bezpieczne - mówił Igor Bandrowicz i dodał:
- Dbajcie o siebie, nabierajcie sił do dalszej nauki i pracy, bo wierzę, że po wakacjach wrócimy do normalnej nauki w budynku szkoły. Wracajcie uśmiechnięci i szczęśliwi. Do zobaczenia po wakacjach!
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera