• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Droga w Pawłowie Trzebnickim zostanie przebudowana!

Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz w poniedziałek 26 lutego 2018 roku podpisał umowę z Wykonawcą przebudowy drogi gminnej w miejscowości Pawłów Trzebnicki - Przedsiębiorstwem Drogowym DROGBUD -GOSTYŃ Sp z o.o., które zrealizuje inwestycję za 595 884,02 zł.

W ramach robót budowlanych przewidziano budowę parkingu, budowę zjazdów z drogi powiatowej i gminnej, remont przepustów oraz przebudowę drogi gminnej we wsi Pawłów Trzebnicki na długości 440 m.

- Inwestycja w Pawłowie Trzebnickim zostanie zrealizowana do końca czerwca 2018 roku – podkreśla włodarz Gminy, Burmistrz Igor Bandrowicz, dodając :-  Jest to inwestycja długo oczekiwana przez Mieszkańców  Pawłowa Trzebnickiego, a także obiecana przeze mnie w trakcie kampanii wyborczej.

Teren inwestycji Burmistrz Igor Bandrowicz wizytował wspólnie z Sekretarzem Miasta i Gminy Prusice Grzegorzem Terebunem oraz Przewodniczącym Rady Miasta i Gminy Prusice Zbigniewem Ziomkiem, a także pracownikiem ds. inwestycji w Urzędzie Miasta i Gminy w Prusicach Sebastianem Trojanem.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera