Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zapraszamy na wielki finał Pucharu Burmistrza w Piłce Nożnej

Brak opisu obrazka

 

Bresna Brzeźno, KS Piotrkowice, LKS Dolpasz Skokowa i Sparta Wszemirów znalazły się w finale Pucharu Burmistrza Gmina Prusice, który już w najbliższą niedzielę, zostanie rozegrany na murawie Stadionu w Prusicach.

 

W sobotę 23 lipca na boiskach w Brzeźnie i w Skokowej odbyły się eliminacje piłkarskie w ramach rozgrywek Pucharu Burmistrza Gminy Prusice Igora Bandrowicza w piłce nożnej.
W Grupie A - spotkaniach rozgrywanych w Brzeźnie rywalizowały 3 drużyny: Bresna Brzeźno, KS Piotrkowice oraz MKS "Orzeł" Prusice. Do finału awansowali Bresna Brzeźno oraz KS Piotrkowice.

Wyniki spotkań grupy A:

MKS Orzeł Prusice - KS Piotrkowice 1:1

Bresna Brzeźno - MKS Orzeł Prusice 1:0

Bresna Brzeźno- KS Piotrkowice 2:1


Na boisku przy Prusickiej w Skokowej grały 4 drużyny: LKS Dolpasz Skokowa, Sparta Wszemirów, KS Krościna Wielka i Błękitni Pawłów Trzebnicki. Do finału awansowały drużyny LKS Dolpasz Skokowa i Sparta Wszemirów.

Wyniki spotkań grupy B:


LKS Dolpasz Skokowa - Sparta Wszemirów 1:1

Błękitni Pawłów Trzebnicki - KS Krościna Wielka 0:2

LKS Dolpasz Skokowa - KS Kroscina Wielka 3:1

Błękitni Pawłów Trzebnicki - Sparta Wszemirów 0:3

Błękitni Pawłów Trzebnicki - LKS Dolpasz Skokowa 0:8

KS Krościna Wielka - Sparta Wszemirów 1:5


Rozgrywkom przyglądali się licznie zgromadzeni kibice, wśród których był Igor Bandrowicz Burmistrz Gminy Prusice, a także Grzegorz Terebun, Wicestarosta Powiatu Trzebnickiego.
Organizatorzy już dziś zapraszają na wielki finał, który odbędzie się na Stadionie Sportowym w Prusicach, w najbliższą niedzielę, 31 lipca o godz. 15. Emocji na pewno nie zabraknie!