• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

OSP Pawłów Trzebnicki podsumowało 2017 rok

Na zaproszenie Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Pawłowie Trzebnickim w sobotę 3 marca 2018 roku Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz wspólnie z Sekretarzem Miasta i Gminy Prusice Grzegorzem Terebunem wzięli udział w Walnym Zebraniu Sprawozdawczym OSP. Podczas zebrania wyróżniono za mobilność w podejmowaniu działań ratowniczo-gaśniczych w 2017 roku druhów Łukasza Zycha, Adama Baranowskiego i Tomasza Szczurka.

W trakcie Walnego Zebrania zostało przedstawione sprawozdanie z działalności za 2017 rok, a także omówiono harmonogram prac termomodernizacyjnych budynku OSP i świetlicy wiejskiej, które mają się zakończyć do końca czerwca 2018 roku. Wśród ważniejszych tematów sobotniego zebrania było podjęcie decyzji o  rozpoczęciu starań przez Zarząd OSP o nadanie sztandaru dla jednostki, który zostanie uroczyście przekazany w 2019 roku przy okazji Jubileuszu 70-lecia jednostki w Pawłowie Trzebnickim.

W zebraniu wzięli udział także Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Prusice, a jednocześnie członek OSP Pawłów Trzebnicki Zbigniew Ziomek,  Ks. Proboszcz Parafii Św. Michała Anioła we Wszemirowie Piotr Wojciechowski, Kapelan Powiatowy Ks. Kazimierz Czuczoła oraz Sołtys wsi Pawłów Trzebnicki Ewelina Fajer.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera