• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Rekrutacja do XIX edycji programu Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Rekrutacja trwa do 9 marca 2023.

1_rekrutacja_LiderzyPAFW_fb.png

 

Rozpoczynamy rekrutację do rocznego, bezpłatnego programu rozwojowego dla lokalnych liderek i liderów społecznych. Program Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności (Liderzy PAFW) realizowany jest już od 18 lat przez Fundację Szkoła Liderów.  Zgłoszenia do XIX edycji programu przyjmowane będą do 9 marca 2023 roku na stronie www.liderzy.pl

Program Liderzy PAFW to ogólnopolski program rozwojowy dla osób, które angażują się w życie społeczne zmieniając swoje otoczenie, lokalne środowiska. Skierowany jest przede wszystkim do osób z małych miejscowości, do 20 tys. mieszkańców. Realizatorzy z Fundacji Szkoła Liderów zapraszają do aplikowania osoby, które mają min. 2 lata doświadczenia w  działalności społecznej, samorządowej, przewodzenia organizacjom, zespołom lub ważnej społecznie sprawie. Celem programu jest wspieranie liderek i liderów w ich rozwoju oraz we wprowadzaniu zmiany.

Wyróżnikiem programu Liderzy PAFW jest różnorodność. W programie znajduje się przestrzeń dla osób o różnych poglądach, które działają w wielu obszarach, co stwarza okazję do spotkania, nawiązania relacji, wymiany doświadczeń, wspólnego działania, poznawania innych perspektyw. Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję pracować przez rok pod opieką tutora, bądź tutorki, dostając indywidualne wsparcie w skutecznym pełnieniu roli lidera lokalnej społeczności lub swojego środowiska.

Realizatorzy programu, szczególnie w tych trudnych czasach, chcą dać uczestnikom wsparcie, poczucie sprawczości oraz miejsce w grupie aktywnych, dzielących się swoim doświadczeniem liderów i liderek. Program jest miejscem rozwijania kompetencji liderskich, poznawania konkretnych narzędzi do budowania zespołu, wprowadzania zmiany, budowania wizji i zmieniania swojej lokalnej społeczności. Uczenie nowych rzeczy i tworzenie rozwiązań, które pomogą liderom odnaleźć się w stale zmieniającej się rzeczywistości, to cel który przyświeca zespołowi programu. Program Liderzy PAFW odpowiada na lokalne potrzeby, jak i na wyzwania otaczającego świata pracując z liderami i liderkami aktywnymi m.in. w obszarze klimatu i ochrony środowiska, wspierania zdrowia psychicznego czy integracji uchodźców, migrantów mieszkających w Polsce. Wspiera liderów, by działali jeszcze skuteczniej, ucząc się mądrego przywództwa, budując silne zespoły, stabilne i dojrzałe instytucje oraz poszukując nowych rozwiązań istotnych problemów społecznych. Program jest dla tych, którzy chcą się rozwijać i czują, że potrzebują wsparcia w mierzeniu się z wyzwaniami w swojej działalności społecznej.

Na stronie www.liderzy.pl znajduje się formularz rekrutacyjny oraz wszystkie informacje. W dniu jutrzejszym, wtorek 21 lutego o godz. 18.00, odbędzie się spotkanie informacyjne online dotyczące rekrutacji oraz samego programu Liderzy PAFW.

Link do rejestracji na spotkanie tutaj: https://szkola-liderow-pl.zoom.us/webinar/register/WN_9hH3HA2pT2e8pjcrOSUm5A 

Termin rekrutacji: 10 lutego – 9 marca 2023 r.;

Miejsce: formularz zamieszczony na www.liderzy.pl/rekrutacja

Kontakt w sprawie rekrutacji: Agnieszka Wojnarowska-Śmietana, tel. 510 078 760, Agnieszka Szelągowska, e-mail:

Strona www: https://www.liderzy.pl/

Fanpage: https://www.facebook.com/LiderzyPAFW

Filmy promocyjne:

https://youtube.com/shorts/tyjZ9sVHV0g?feature=share
https://youtube.com/shorts/xAs5YIJbcLA?feature=share
https://youtube.com/shorts/z9m6UJ3gUjc?feature=share

Patronat ngo.pl

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera