• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Umowy podpisane! 554 tys. zł dla klubów sportowych na działania w tym roku.

_A920646.jpeg
 
W środę 22 lutego Burmistrz Gminy Prusice Igor Bandrowicz wspólnie ze Skarbnikiem Jackiem Ryńskim oraz Grzegorzem Terebunem Wicestarostą Powiatu Trzebnickiego spotkali się z Prezesami i przedstawicielami klubów sportowych z Gminy Prusice i podpisali umowy na dotacje w zakresie kultury sportowej. W tym roku na zadania klubów Gmina Prusice przeznaczyła kwotę 554 000 zł!
 
_A9203391.jpeg
 
Burmistrz Igor Bandrowicz podkreślał podczas spotkania, że na zadania w 2023r. Gmina Prusice przeznaczyła o 80 tys. zł więcej niż w poprzednim. Stało się tak dzięki zwiększeniu przez Radnych Rady Miejskiej w Prusicach środków dla organizacji pozarządowych w budżecie Gminy Prusice na 2023 rok. Mając większe środki, komisja w skład której weszli pracownicy Gminy Prusice, przedstawiciele Rady Miejskiej w Prusicach, po dokładnym zweryfikowaniu wniosków, mogła przyznać dotacje na wszystkie złożone działania.
 
Spotkanie było świetną okazją do rozmów o działalności klubów i ich planach na obecny rok.

 
_A916737.jpeg
 
Umowy podpisało 11 klubów: MKS "Orzeł" Prusice, MKS Orzeł Prusice Akademia Piłkarska, LKS Dolpasz Skokowa, Bresna Brzeźno, Sparta Wszemirów, Athletics Team Prusice, KS Krościna Wielka, KS Piotrkowice, Gradi Golf Club, Uczniowski Klub Sportowy Orzeł Prusice, Klub Piłkarski "Błękitni" Pawłów Trzebnicki.
 
 

 

 
 
Wyniki konkursu, a także dokładne kwoty przyznane poszczególnym klubom sportowym dostępne są tutaj:
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera