• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Strażacy Ochotnicy z całej Gminy Prusice wspólnie świętowali i integrowali się

ZDJĘCIE GŁÓWNE.jpeg
 
Na co dzień są zajęci pracą zawodową i służbą w swoich jednostkach OSP, jednak w sobotę 13 maja Strażacy Ochotnicy mieli okazję do wspólnego świętowania, odpoczynku i integrowania się podczas Gminnego Pikniku Strażackiego, który obchodzili w Eldorado PARK - Relaks Sport Zabawa w Kopaszynie.
 
Wspólnie ze swoimi rodzinami świętowali Strażacy zrzeszeni w Ochotniczej Straży Pożarnej w Prusicach, Ochotniczej Straży Pożarnej w Skokowej, Ochotniczej Straży Pożarnej w Pawłowie Trzebnickim, Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaszycach Wielkich.
 
2.jpeg
 
Piknik był doskonałą okazją do podziękowań za bezinteresowną służbę ratowania życia, zdrowia i dobytku Mieszkańców, a także złożenia życzeń z okazji Dnia Strażaka. Życzenia składali i przyjmowali:Igor Bandrowicz Burmistrz Gminy Prusice, Grzegorz Terebun Wicestarosta Powiaty Trzebnickiego, Komendant Gminnego OSP Tomasz Szczurek, Przewodniczący Rady Miejskiej w Prusicach i zarazem Prezesem OSP w Pawłowie Trzebnickim Zbigniew Ziomek, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Prusicach Józef Gruchała, Kapelan Strażaków Ks. Proboszcz Kazimierz Czuczoła, Prezes OSP w Prusicach Klaudia Cieślik, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach Joanna Sroga oraz Sołtys Prusic Marzena Szustak.
 
4.jpeg
 
Wśród życzeń, tym najczęściej powtarzającym się było: "tyle samo powrotów, co wyjazdów". Strażacy otrzymali pamiątkowe upominki od Burmistrza Gminy Prusice Igora Bandrowicza.
Sobotnie spotkanie było również świetną okazją do złożenia gratulacji Nowym Władzom OSP w Prusicach – Prezes Klaudii Cieślik oraz Naczelnikowi i Komendantowi w jednej osobie Jakub Hady.
Po części oficjalnej nadszedł czas na zabawę. Najmłodsi szaleli do woli na dmuchańcu, a o to, aby żadna chwilka nie była stracona czuwały panie animatorki z Animacji A2.
Strażacy sprawdzali swoje siły w emocjonującym pojedynku paintball, a po intensywnym wysiłku na wszystkich czekał poczęstunek z grilla, pyszne sałatki i napoje.
 

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera