• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

V edycja kursu e-learningowego dla dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy upadkom zapobiegamy”

Plakat kursu e-learning 2023 v6.3 PP druk.jpeg

 

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Trzebnicy informuje o uruchomieniu kolejnego, piątego już losowania hulajnóg dla dzieci, które rozwiążą i prześlą do Centrali KRUS certyfikat potwierdzający ukończenie kursu e-learningowego pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” wraz z formularzem zgłoszeniowym. Działanie to ma na celu popularyzowanie wspomnianego wyżej szkolenia wśród najmłodszych mieszkańców wsi. Skierowane jest do dzieci urodzonych w latach 2009- 2017, których rodzic/opiekun jest ubezpieczony w KRUS.

Nagrody rzeczowe (hulajnogi) przewidziano dla 50 osób wylosowanych spośród tych, które wyślą pocztą tradycyjna lub elektroniczną do 6 listopada 2023 r. wymagane dokumenty i spełnią wymogi formalne.

W załączeniu przesyłamy skan Zasad przyznawania hulajnóg dla dzieci, które ukończą kurs e-learningowy pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” oraz plakat promujący wydarzenie. Prosimy o pomoc w rozpowszechnieniu informacji o losowaniu wśród rolników. Kurs dostępny jest na stronie  www.prewencja.krus.gov.pl

Zgłoszenia w formie elektronicznej można przesyłać na adres (rozmiar wiadomości nie powinien przekroczyć 8 MB).

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera