• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

"Prusice na dawnej fotografii" inauguracja książki i wyjątkowe ekspozycje!

Burmistrz Gminy Prusice Igor Bandrowicz zaprasza10.png

Burmistrz Gminy Prusice Igor Bandrowicz wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Prusicach oraz autorką książki Renata Faron-Bartels zapraszają na niedzielę 29 października 2023 roku na Inaugurację książki „Prusice na dawnej fotografii” i wystawę „Prusice miasto prawa” do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach.
 
Już od godz. 15 będzie można obejrzeć niezwykłą wystawę historyczną – „Prusice miasto Prawa” – to ekspozycja pokazująca dzieje prawa na terenie Gminy Prusice.
Zwiedzający przeniosą się do średniowiecza i będą mogli sfotografować się z katem, rycerzem, obejrzeć wyjątkowe zdjęcia naszego miasta, a także przepiękne prace przedstawiające herb Gminy Prusice, wykonane przez dzieci i młodzież. Nagrodzeni zostaną wszyscy autorzy, a dla 10 twórców najlepszych prac przewiduję specjalne nagrody!
 
książka.png
 
O godz.17.15, zaraz po koncercie piosenek Zbigniewa Wodeckiego, zapraszam na inaugurację książki „Prusice na dawnej fotografii”, która jest bogatym zbiorem historycznych zdjęć naszego miasta zestawionych z aktualnymi fotografiami
Warto być z nami w niedzielę, ponieważ uczestnicy prezentacji otrzymają bezpłatny egzemplarz wydawnictwa!
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera